Вітання міського голови С.А.Супруна з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

15.07.2011, 13:47

altШановні працівники гірничодобувної галузі! Шановні комсомольчани!
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!
Це свято є одним з найзначиміших для комсомольчан. Впродовж багатьох років гірничодобувна галузь залишається пріоритетним напрямком економіки як України, так і нашого міста. Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої шани до вашої професії. В багатьох сім’ях комсомольчан ця професія передається з покоління в покоління. Нелегкий цей труд. Тому цілком заслужено користуються великою повагою ваша майстерність та відданість улюбленій справі, воля і мужність, висока відповідальність і взаємовиручка. Всі ці якості у вашій роботі сприяють внесенню величезної допомоги в реалізацію соціально-економічних програм, гідного внеску в формування міського бюджету та заслуговують істинного визнання комсомольчан. Ви завжди були й залишаєтесь надією та опорою нашого рідного міста.
Окремі слова вдячності хочеться сказати за успішну реалізацію спільних соціальних проектів, благодійну діяльність і активну участь в житті Комсомольська. Ми всі пишаємось вами і віримо: завдяки вашій цілеспрямованій, злагодженій праці місто Комсомольськ завжди матиме велику перспективу та гарне майбутнє.
Від усього серця бажаю всім добра, щастя, оптимізму, вагомих трудових успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя!

З повагою, міський голова  Сергій Супрун.