Всеукраїнський учнівський форум «Молодь – сьогодення України» в Горішніх Плавнях

11.11.2019, 11:19

08 листопада у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 розпочав свою роботу Всеукраїнський учнівський форум «Молодь – сьогодення України» у рамках реалізації міської програми розвитку молодіжної політики. 

На форум прибули 80 учасників із 9 регіонів України: із Миколаєва і Дніпра, Боярки Київської області, Києва, села Іванівки Кіровоградської області, Шостки Сумської області, Черкас, Селідово Донецької області, міст Вижниці та Новоселиці Чернівецької області, Полтави та Полтавської області.

Урочисте відкриття форуму відбулося в актовій залі школи №2. З вітальними словами до молоді звернулися директор школи Тетяна Кириченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, головний спеціаліст відділу освіти Олена Дерій.

Цікавою й пізнавальною була лекція-зустріч «Корисні звички – успішне майбутнє» відомого психолога, президента громадської організації «Нарконон» Марини Грибанової. Розуміння про існування шкали тонів, як навчитися впевнено орієнтуватися в настроях, розрізняти «приховану ворожість» від щирого «інтересу», розуміти небезпеки вживання отруйних препаратів та знати чому так важко потім позбавитися від наркотичної залежності – доступно й емоційно розповіла лектор. 

Учасників форуму залучили до роботи в комітетах «Роль молоді у житті громади» під керівництвом відомих експертів, громадський діячів, випускників Інституту соціокультурного менеджменту – Наталії Уставицької (м.Павлоград), Ольги Усач (м.Кропивницький), Олени Качанової (м.Павлоград). Керівники команд взяли участь у роботі семінару «Розвиток лідерських якостей молоді», тренером якого була Наталія Масляник (м.Горішні Плавні).

09 листопада активно пройшла гра-тренінг «Світ громад» за керівництва майстра гри Наталії Уставицької (м.Павлоград), де учасники в живих ситуаціях, максимально наближених до реальності, здобували як практичні навички, так і унікальний життєвий досвід-тренування, більше дізналися про те, що таке громада, розбудову громад, про принципи її життєздатності та роль кожного мешканця у цих процесах.

Сповнені позитивних емоцій і знань про методи та шляхи розбудови процвітаючої громади молоді інтелектуали залишили Всеукраїнський учнівський форум «Молодь – сьогодення України», щоб знову зустрітися через рік.