Подарунок від голови Полтавської обласної ради

15.11.2019, 08:51

У СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради відбулося вручення подарунка переможцю обласного конкурсу на кращий малюнок-дизайн для вітальної листівки на День вчителя – учню 2 класу Єгору Калиті. До школи для відзначення переможця завітав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник міського голови Надія Угнічева, депутат обласної ради Володимир Барчук.

Голова Полтавської обласної ради привітав Єгора з перемогою, подякував батькам, класному керівнику, яка стала прообразом зображеного на листівці вчителя з крилами, вручив диплом переможця, еконотатник і планшет HUAWEI MediaPad T3 10. Також вручив подяки й еконотатники учням цього ж класу Амелі Нерсесян і Давиду Гошковичу за участь в обласному конкурсі на кращий малюнок-дизайн для вітальної листівки. Олександр Біленький разом із депутатом Полтавської обласної ради Володимиром Барчуком подарували школі проектор ACER за активну участь в творчому конкурсі.

Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала другокласникам за творчі нестандартні рішення, за активність, побажала наступних перемог у різноманітних просвітницьких конкурсах.

Для гостей навчального закладу директор Алла Тузікова провела оглядову екскурсію школою, презентувала інноваційні кабінети, зупинилася на досягненнях.