Порядок денний

15.11.2019, 11:19

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


18 листопада 2019                                                   м. Горішні Плавні

13-30                                                                   Мала зала міськради


1.  Про залучення на конкурсних засадах приватних інвестицій у реконструкцію існуючого звалища ТПВ.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів


2.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


2.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ДАГМАР-ІНВЕСТ» на земельну ділянку по вулиці Строни.

2.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

2.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянками Мосієнко Ангеліною Андріївною та Суботою Наталією Олексіївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

2.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Мосієнко Ангеліною Андріївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

2.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Суботою Наталією Олексіївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

2.6.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Плісовим Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Горького, 146-А.

2.7.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельні ділянки в мікрорайоні Піддубне.

2.8.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Прищепою Леонідом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 44.

2.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тулем Ігорем Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 73.

2.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Цукур Мариною Леонідівною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 54.

2.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі № 129/09 від 30.11.2009 на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 77-А.

2.12.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Ковальським Олександром Андрійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 12.

2.13.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Півнем Олександром Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 18.


3.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


3.1.  Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік в новій редакції.

3.2.  Про надання згоди на прийняття земельної ділянки до комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області

3.3.  Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

3.4.  Про проведення інвентаризації земель комунальної власності на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

3.5.  Про надання дозволу гр. Ремизі Віктору Омеляновичу на тимчасове розташування збірно - розбірного металевого гаража для зберігання автомобіля з ручним керуванням в районі житлового будинку № 42 по вулиці Конституції.

3.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пирогову Валерію Івановичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

3.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пирогову Станіславу Валерійовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

3.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Малюті Надії Вадимівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пермяковій Лідії Олександрівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Шумакову Олександру Михайловичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Янчі Ользі Вікторівні земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

3.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Орловій Наталі Вікторівні земельної ділянки у с/т «Лаванда».

3.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Полюховичу Миколі Андрійовичу земельної ділянки у с/т «Росинка».

3.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Приймак Ользі Олександрівні земельної ділянки у с/т «Юність-1».

3.15.  Про надання дозволу гр. Фоменку Віталію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

3.16.  Про надання дозволу гр. Фоменку Юрію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

3.17.  Про надання дозволу гр. Мельничуку Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».

3.18.  Про надання дозволу гр. Ганічу Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по пров. Некрасова, 8.

3.19.  Про надання дозволу Мосієнку Юрію Вадимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Лиманна, 108.

3.20.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок на території м. Горішні Плавні.

3.21.  Про  надання дозволу гр. Вострікову Олександру Олександровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 57.

3.22.  Про надання дозволу гр. Вострікову Сергію Олександровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 59.

3.23.  Про надання згоди фізичній - особі  підприємцю Кот Наталії Андріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.

3.24.  Про надання згоди ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

3.25.  Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право земельного сервітуту ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

3.26.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки промисловості, на яку поширюється право суборенди, переданої в оренду ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

3.27.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні Коліщака С.В. на вул. Будівельників, 32.

3.28.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Іщенко Лариси Іванівни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.

3.29.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Оржеховського Романа Вікторовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 25 по вул. Гірників.

3.30.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Шестакової Світлани Михайлівни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків № 77 та № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

3.31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Кочеткову Валерію Васильовичу по вул. Будівельників, 39-А.

3.32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється, гр. Ісраєляну Володимиру Ашотовичу по вул. Будівельників, 56.

3.33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» по вул. Портова, 1.

3.34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна, 61.

3.35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліньку Юрію Яковичу по вул. Польова, 7, в с. Махнівка.

3.36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Черниш Ларисі Іванівні по вул. Шевченка, 28/8, в с. Келеберда.

3.37.  Про припинення договору оренди землі з гр. Перехрестом Ігорем Миколайовичем по вул. Строни, 2-В.

3.38.  Про передачу Печеній Інні Володимирівні в оренду земельної ділянки по вул. Строни, 2-В.

3.39.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «КРЕМОЙЛ» по вул. Дніпровська, 24.

3.40.  Про передачу ПВГП «АВТОТРАНС» в оренду земельної ділянки по вул. Дніпровська, 24.

3.41.  Про передачу земельної ділянки ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

3.42.  Про внесення змін до рішення 48 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.09.2019 року «Про передачу Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельної ділянки на умовах суперфіцію у м. Горішні Плавні Полтавської області».

3.43.  Про внесення змін до рішення 48 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.09.2019 року «Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області».

3.44.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Новохатній Світлані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.45.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Урізченку Олександру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.46.  Про внесення змін до рішення 43 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Сторожевій Ніні Леонітіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

3.47.  Про внесення змін до рішення 44 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.04.2019 року «Про надання дозволу гр. Пахомовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

3.48.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

3.49.  Про внесення змін до рішення 46 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Кроленко Лідії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

3.50.  Про внесення змін до рішення 46 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Омелян Катерині Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

3.51.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Шишацькій Степанії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

3.52.  Про затвердження містобудівної документації «Уточнення проходження червоних ліній проспекту Героїв Дніпра, вулиці Першопрохідців та вулиці Ковпака м. Горішні Плавні».


4.  Різне.

-  Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.