Анонс подій

15.11.2019, 13:21

18 листопада

о 08.00 у великій залі виконкому відбудеться апаратна нарада міського голови Д.Г.Бикова

о 09.00 у малій залі виконкому відбудеться нарада в голови ОДА в режимі відеоконференції

о 09.00 у кабінеті № 304 виконкому відбудеться оперативна нарада керівників соціально-гуманітарної сфери

о 09.30 у кабінеті № 315 виконкому відбудеться пресконференція з місцевими засобами масової інформації

о 13.00 у великій залі виконкому відбудеться апаратна нарада керівників комунальних служб

о 13.30 у малій залі виконкому відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів

о 14.00 у КП «Міськсвітло» відбудеться виїзний прийом громадян у заступника міського голови Ю.М.Мухи 

о 16.00 в УСЗН відбудеться засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

з 08.00 до 17.00 у с. Келеберді у в.о.старости О.М.Задворної відбудеться прийом громадян


19 листопада

о 08.00 у кабінеті № 315 виконкому відбудеться нарада в міського голови Д.Г.Бикова

о 13.00 у малій залі виконкому відбудеться засідання виконавчого комітету

о 13.30 у кабінеті № 110 виконкому відбудеться прийом громадян у першого заступника міського голови О.А.Чуприни

з 08.00 до 17.00 у с. Салівці у в.о.старости Л.О.Бовбас відбудеться прийом громадян


20 листопада

о 08.00 у кабінеті № 315 виконкому відбудеться нарада в міського голови Д.Г.Бикова

о 09.00 у малій залі виконкому відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології

о 10.00 у малій залі виконкому відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

о 13.30 у кабінеті № 110 виконкому відбудеться прийом громадян у міського голови Д.Г.Бикова

о 15.00 у кабінеті № 218 виконкому відбудеться прийом громадян у керуючого справами С.О.Калашнік

о 16.00 у малій залі виконкому відбудеться засідання комісії з призначення субсидій і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям в окремих випадках та наданню пільг за фактичним місцем проживання

з 16.00 до 17.00 працюватиме «гаряча» телефонна лінія в заступника міського голови Н.Д.Угнічевої


21 листопада

о 08.00 у кабінеті № 315 виконкому відбудеться нарада в міського голови Д.Г.Бикова

о 13.15 у малій залі виконкому відбудеться засідання адміністративної комісії

о 13.30 у кабінеті № 110 виконкому відбудеться прийом громадян у заступника міського голови Н.Д.Угнічевої

о 16.00 в УСЗН відбудеться засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

з 08.00 до 17.00 у с. Келеберді у в.о.старости О.М.Задворної відбудеться прийом громадян


22 листопада

о 08.00 у кабінеті № 315 виконкому відбудеться нарада в міського голови Д.Г.Бикова

з 14.00 до 16.30 в актовій залі ЗОШ №2 відбудеться закриття міського етапу конкурсу «Учитель року-2020»

з 08.00 до 17.00 у с. Салівці у в.о.старости Л.О.Бовбас відбудеться прийом громадян



Примітки:

Щодня о 06.00 відбудеться міська ранкова зарядка «Руханка» на спортмайданчику СЗОШ № 3, у басейні ДЮСШ № 1

18-22.11.2019 з 10.00 до 18.00 працюватиме ігровий клуб «Розвивайся весело!» у читальній залі міської дитячої бібліотеки

18.11.2019 о 13.30 відбудеться відкриття міського етапу конкурсу «Учитель року-2020» у ЗОШ №2

11-21.11.2019 відбудуться тематичні відеоуроки «З Україною у серці» для учнів 1-4 класів ПСМНЗ «Дитяча художня школа» у ПСМНЗ «Дитяча художня школа»

15-24.11.2019 відбудеться книжкова виставка «Гідність крил своїх не склала» у центральній міській бібліотеці

18-22.11.2019 відбудуться екскурсії по експозиції «Сучасна історія міста» до Дня Гідності та Свободи у Краєзнавчому музеї міста 

18.11.2019 о 13.00 відбудеться засідання клубу «Оберіг» у читальній залі центральної міської бібліотеки

18.11.2019 о 17.00 відбудеться засідання клубу «Пісенний калейдоскоп» у читальній залі центральної міської бібліотеки

18-19.11.2019 о 15.00 відбудеться чемпіонат Полтавської області з плавання серед юнаків та дівчат у басейні ДЮСШ №1 по вул. Добровольського, 27

18-24.11.2019 о 19.00 відбудеться чемпіонат міста з баскетболу серед колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності у спортзалі СК «Динамо»

19.11.2019 о 08.00 відбудеться оперативна нарада директора КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня» з контрольних та поточних питань у кабінеті директора КНП «ЛІЛ І рівня»

19.11.2019 об 11.00 відбудуться бібліогостини до Всесвітнього дня дитини «Світ, у якому завжди сонячно» для учнів 1-Б класу СЗОШ № 3 ім. В.О.Нижниченка у читальній залі міської дитячої бібліотеки

19.11.2019 о 14.00 відбудеться дискусійна гойдалка до Всесвітнього дня дитини «Скажи «Ні!» булінгу» для учнів 9-х класів ЗОШ № 1 у читальній залі центральної міської бібліотеки

19.11.2019 о 16.30 відбудеться засідання «Президентського клубу» та «Дитячої ради» на базі УОЗ

20.11.2019  о 08.00 відбудеться оперативна нарада в.о.начальника управління охорони здоров’я з керівниками ЛПЗ, міської Держпродспоживслужби, заступниками керівників з медичної частини, інформаційно-аналітичної роботи в кабінеті начальника УОЗ

20-21,23-24.11. 2019 о 12.00 відбудеться чемпіонат міста з шахів серед чоловіків у шаховому клубі

21.11.2019 о 08.30 відбудеться семінар керівних кадрів закладів освіти «Упровадження міжнародних  вимог харчової безпеки в закладах дошкільної освіти» у ДНЗ «Дюймовочка»

21.11.2019 о 12.00 відбудеться година-пошана до Дня Гідності та Свободи «Злетіли в небо чисті душі» для учнів 10-х класів СЗОШ № 4       у читальній залі центральної міської бібліотеки

21.11.2019 о 13.00 відбудеться перегляд документальної стрічки «Послухай» ХV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA для учнів старших класів СЗОШ № 3 ім.В.О.Нижниченка у читальній залі міської дитячої бібліотеки

22.11.2019  о 08.00 відбудеться тренінг для учнівських лідерів «Дитяча рада» у ЗОШ №1

22-24.11.2019 о 13.00 відбудеться відкритий юнацький турнір з бадмінтону пам’яті П.С.Севастьянова у спортивній залі СК «Динамо»

22.11.2019  о 14.00 відбудеться тренінг для учнівських лідерів «Дитяча рада» у СЗОШ №5

23.11.2019  о 09.00 відбудеться міський етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка у СЗОШ №4

23.11.2019  о 09.00 відбудеться ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 н.р.: інформаційні технології (8–11 кл.) у СЗОШ №5

23.11.2019 о 14.00 відбудуться безкоштовні курси української мови в читальній залі центральної міської бібліотеки

24.11.2019  о 09.00 відбудеться ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 н.р.: історія (8–11 кл.), фізика (7–11 кл.) у СЗОШ №3

24.11.2019 о 14.00 відбудеться засідання клубу оригамі «Мрія» у читальній залі міської дитячої бібліотеки