Апаратна нарада міського голови

19.07.2011, 11:14

18 липня у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. На початку наради очільник міста дав аналіз стану справ щодо ліквідації аварії на каналізаційному колекторі в місті.
Колектор на ділянці 75 м продовжують очищувати від замулення.
Відкачку каналізаційних стоків здійснюють насосами із 3 колодязів прокладеними резервними трубопроводами. Робота аварійних бригад на каналізаційному колекторі по відкачці каналізаційних стоків організована цілодобово. Водопостачання постраждалих мікрорайонів здійснюється за раніше встановленим графіком з 06:00 до 12:00 та з 18:00 до 24:00.
С.А.Супрун поінформував присутніх про хід селекторної наради, яку провів перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв у середу, 13 липня, з керівниками міністерств та всіх регіонів. Серед питань порядку денного наради – розгляд першочергових заходів реформування житлово-комунального господарства. Крім того, розглядалися питання ліквідації заборгованості за енергоносії, заходи щодо дерегуляції економіки та соціальної сфери України. Андрій Клюєв акцентував увагу керівників регіонів на тому, що до кінця серпня необхідно забезпечити оснащення всіх підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії. Оснащення лічильниками відбуватиметься за кошти самих підприємств.
Далі міський голова акцентував увагу присутніх на питанні розрахунків за спожитий газ. Нині борг нашого міста складає 16 млн.грн. До 01.09.2011 року необхідно повністю розрахуватись з боргами. Нині Комсомольськ перевиконує план погашення заборгованості. Крім того за розрахунки по погашенню заборгованості закладений резерв коштів від перевиконання міського бюджету. Також Сергій Андрійович звернув увагу на проведення підготовчих робі по організації проекту «Майданс», зокрема на фінансові питання.
В ході наради начальник відділу культури і туризму Зеленська І.І. поінформувала про хід підготовки до Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», який відбудеться з 20 по 25 серпня.
Радник міського голови з питань місцевого самоврядування Карпець Н.Р. повідомила про необхідність проведення внутрішніх співбесід з розпорядниками інформації відповідно до норм Закону «Про доступ до публічної інформації».