Порядок денний

21.11.2019, 16:39

П’ятдесятої сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

26 листопада 2019     м. Горішні Плавні

10-00                     Велика зала міськради

1.       Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Горішньоплавнівської міської ради та здійснення державної регуляторної політики за 2019 рік.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович – міський голова

2.       Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.1.    Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019 - 2023 роки.

2.2.    Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної териториальної громади на 2016-2020 роки.

2.3.    Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

2.4.    Про затвердження «Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2020-2023  роки».

2.5.    Про внесення змін до  Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово -комунального господарства Горішньоплавнівської міської  ради Полтавської області на 2019 -2023 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

2.6.    Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

2.7.    Про прийом-передачу відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту  «Реконструкція нежитлових приміщень за адресою: пр-т Героїв Дніпра, 40 м. Горішні Плавні Полтавської області».

2.8.    Про прийом-передачу відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту  «Реконструкція вхідної групи без зміни геометричних розмірів до будівлі КЗ «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

3.       Організаційні питання:

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.1.    Про покладання на в.о.старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

3.2.    Про затвердження Програми підтримки  КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2020 рік.

4.       Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4.1.    Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції».

Доповідає: Оробченко Тетяна Володимирівна – начальник відділ у справах сім'ї та молоді служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики виконкому

4.2.    Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки.

4.3.    Про затвердження  міської   Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020-2024 роки.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4.4.    Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки.

4.5.    Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

4.6.    Про затвердження Положення про управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

4.7.    Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020-2022 роки.

4.8.    Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020 – 2022 роки.

4.9.    Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» на 2020 – 2022 роки.

4.10.  Про затвердження міської програми «Рання діагностика та лікування церебро-васкулярних захворювань «Stop інсульт» та серцево – судинних захворювань на 2019 - 2021 роки»  на території Горішньоплавнівської міської  об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

4.11.  Про затвердження прейскуранта цін на  платні  послуги, що   надаються комунальними   некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні.

5.       Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5.1.    Про залучення на конкурсних засадах приватних інвестицій у реконструкцію існуючого звалища ТПВ.

5.2.    Про внесення змін до рішення 40 сесії міської ради 7 скликання щодо погодження інвестиційної програми КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні»  на 2019 рік

5.3.    Про погодження інвестиційної програми комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» на 2020-2027 роки.

5.4.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

5.5.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

5.6.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової  редакції статуту КП «СпецЕко». 

5.7.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу 

5.8.    Про  набуття фахівцем бюджетної сфери міста Коробкою Мариною Олексіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

5.9.    Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Старушко Маргаритою Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

5.10.  Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 9 у житловому будинку № 2 по вул. Строни фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Оржановській Мирославі Володимирівні.

5.11.  Про приватизацію кімнати № 119 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

5.12.  Про приватизацію кімнати № 514 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

5.13.   Про приватизацію кімнати № 634 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

5.14.  Про приватизацію кімнати № 420 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

5.15.  Про приватизацію кімнати № 639 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

5.16.  Про приватизацію кімнати № 706 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

5.17.  Про приватизацію кімнати № 2 в секції № 4 у гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. № 30.

5.18.  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.19.  Про внесення змін  до рішення   46 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської  області  сьомого скликання  від   16.07.2019  «Про безоплатну передачу об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури».

5.20.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

5.21.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від ПрАТ  «Полтавський ГЗК».

5.22.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

5.23.  Про прийняття у комунальну власність транспортного  засобу від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

5.24.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області транспортних засобів від ПрАТ  «Полтавський ГЗК».

5.25.  Про безоплатну передачу об’єктів соціальної інфраструктури.

5.26.  Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі  майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області. 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.27.  Про впорядкування процедури призначення керівника комунального некомерційного підприємства, яке відноситься до сфери охорони здоров’я та перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

5.28.  Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів підприємств, що перебувають у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

6.       Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.1.    Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ДАГМАР-ІНВЕСТ» на земельну ділянку по вулиці Строни.

6.2.    Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

6.3.    Про внесення змін до договору оренди землі з громадянками Мосієнко Ангеліною Андріївною та Суботою Наталією Олексіївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

6.4.    Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Мосієнко Ангеліною Андріївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

6.5.    Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Суботою Наталією Олексіївною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 77.

6.6.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Плісовим Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Горького, 146-А.

6.7.    Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельні ділянки в мікрорайоні Піддубне.

6.8.    Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Прищепою Леонідом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 44.

6.9.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тулем Ігорем Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 73.

6.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Цукур Мариною Леонідівною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 54.

6.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі № 129/09 від 30.11.2009 на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 77-А.

6.12.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Ковальським Олександром Андрійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 12.

6.13.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Півнем Олександром Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 18.

7.       Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.    Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік в новій редакції.

7.2.    Про надання згоди на прийняття земельної ділянки до комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області

7.3.    Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

7.4.    Про проведення інвентаризації земель комунальної власності на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.5.    Про затвердження містобудівної документації «Уточнення проходження червоних ліній проспекту Героїв Дніпра, вулиці Першопрохідців та вулиці Ковпака м. Горішні Плавні».

7.6.    Про надання дозволу гр. Ремизі Віктору Омеляновичу на тимчасове розташування збірно - розбірного металевого гаража для зберігання автомобіля з ручним керуванням в районі житлового будинку № 42 по вулиці Конституції.

7.7.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пирогову Валерію Івановичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

7.8.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пирогову Станіславу Валерійовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

7.9.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Малюті Надії Вадимівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пермяковій Лідії Олександрівні земельної ділянки у с/т «Вікторія». 

7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Шумакову Олександру Михайловичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Янчі Ользі Вікторівні земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

7.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Орловій Наталі Вікторівні земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Полюховичу Миколі Андрійовичу земельної ділянки у с/т «Росинка». 

7.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Приймак Ользі Олександрівні земельної ділянки у с/т «Юність-1».

7.16.  Про надання дозволу гр. Фоменку Віталію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.17.  Про надання дозволу гр. Фоменку Юрію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.18.  Про надання дозволу гр. Мельничуку Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».

7.19.  Про надання дозволу гр. Ганічу Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по пров. Некрасова, 8.

7.20.  Про надання дозволу Мосієнку Юрію Вадимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Лиманна, 108.

7.21.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок на території м. Горішні Плавні.

7.22.  Про  надання дозволу гр. Вострікову Олександру Олександровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 57.

7.23.  Про надання дозволу гр. Вострікову Сергію Олександровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 59.

7.24.  Про надання згоди фізичній - особі  підприємцю Кот Наталії Андріївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.

7.25.  Про надання згоди ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

7.26.  Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право земельного сервітуту ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.27.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки промисловості, на яку поширюється право суборенди, переданої в оренду ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.28.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні Коліщака С.В. на вул. Будівельників, 32.

7.29.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Іщенко Лариси Іванівни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.

7.30.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Оржеховського Романа Вікторовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 25 по вул. Гірників.

7.31.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Шестакової Світлани Михайлівни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків № 77 та № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

7.32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Кочеткову Валерію Васильовичу по

вул. Будівельників, 39-А.

7.33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється, гр. Ісраєляну Володимиру Ашотовичу по вул. Будівельників, 56.

7.34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» по             вул. Портова, 1.

7.35.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна, 61.

7.36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліньку Юрію Яковичу по вул. Польова, 7, в с. Махнівка.

7.37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Черниш Ларисі Іванівні по вул. Шевченка, 28/8, в с. Келеберда.

7.38.  Про припинення договору оренди землі з гр. Перехрестом Ігорем Миколайовичем по вул. Строни, 2-В.

7.39.  Про передачу Печеній Інні Володимирівні в оренду земельної ділянки по вул. Строни, 2-В.

7.40.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «КРЕМОЙЛ» по вул. Дніпровська, 24.

7.41.  Про передачу ПВГП «АВТОТРАНС» в оренду земельної ділянки по вул. Дніпровська, 24.

7.42.  Про передачу земельної ділянки ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.43.  Про внесення змін до рішення 48 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.09.2019 року «Про передачу Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області земельної ділянки на умовах суперфіцію у м. Горішні Плавні Полтавської області».

7.44.  Про внесення змін до рішення 48 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.09.2019 року «Про передачу земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК» на умовах суперфіцію на території м. Горішні Плавні Полтавської області».

7.45.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Новохатній Світлані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.46.  Про внесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Урізченку Олександру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.47.  Про внесення змін до рішення 43 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Сторожевій Ніні Леонітіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.48.  Про внесення змін до рішення 44 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.04.2019 року «Про надання дозволу гр. Пахомовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.49.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.50.  Про внесення змін до рішення 46 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Кроленко Лідії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.51.  Про внесення змін до рішення 46 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Омелян Катерині Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.52.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про надання дозволу гр. Шишацькій Степанії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

8.       Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

8.1.    Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

8.2.    Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

8.3.    Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

9.       Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,  законності та правопорядку

9.1.    Рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія»; 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від18 грудня 2018 року «Про внесення змін до рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія»; 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 19 березня 2019 року «Про внесення змін до рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія»; 45 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 21 травня 2019 року «Про внесення змін до рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія»; 47 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 20 серпня 2019 року «Про внесення змін до рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

9.2.    Рішення 42 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 12.02.2019 року «Про реорганізацію ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2».

10.     Різне.