Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020» завершився

26.11.2019, 13:56

22 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. 

Розпочалися урочистості переглядом відеофільму про конкурсні дні учасників. З вітальною промовою до присутніх звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Вона зазначила, що розвитку сфери освіти в Горішніх Плавнях надається особлива увага. Міська адміністрація створює гідні умови для організації навчального процесу в освітніх закладах міста, надає відповідну підтримку талановитої молоді, творчо працюючим педагогам. Конкурс педагогічної майстерності проходить в Україні 24 роки поспіль. Привітавши педагогів-учасників конкурсу «Учитель року–2020», вона подякувала їм за професійні досягнення, побажала нових перемог і успіхів на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу.

Начальник відділу освіти, голова конкурсного журі Лілія Щербина підкреслила, що «швидко промайнули чотири конкурсні дні, конкурсанти гідно пройшли всі випробування». «Вчителі представили свій інноваційний досвід, продемонстрували глибокі знання і високий рівень педагогічної майстерності, творчий підхід до викладання. Я вдячна кожному з вас, а також всім членам журі за плідну та конструктивну роботу. Вітаю переможців змагання педагогічної майстерності. Бажаю всім подальшої творчості й натхнення», –зазначила Лілія Щербина.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» проходив у нашому місті з 18 по 22 листопада в номінаціях «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво» і «Початкова освіта». Участь у конкурсі взяли дев’ять педагогів. Зокрема, вчитель історії та правознавства Ігор Шенкевич (СЗОШ № 3), учитель зарубіжної літератури Євгенія Миргородська (ЗОШ № 2), учитель хімії Вікторія Полонська (СЗОШ № 3), учитель образотворчого мистецтва Тетяна Очередник (СЗОШ № 5), учителі початкових класів – Віта Бойко (ЗОШ № 1), Тетяна Баєва (ЗОШ № 2), Інна Лісаченко (СЗОШ № 3), Юлія Дяченко (СЗОШ № 5) та Ольга Бут (ЗОШ № 6).

Педагоги презентували власний інноваційний досвід викладання, пройшли випробування контрольною роботою, демонструючи рівень педагогічної майстерності, володіння методами й формами навчання, знання з педагогіки і психології. Поряд з цим учасники конкурсу провели відкриті уроки та майстеркласи.

П’ять педагогів, які пройшли відбір на міському рівні, будуть представляти Горішні Плавні на обласному етапі конкурсу, який пройде з 16 по 20 грудня в Полтаві. Це Євгенія Миргородська в номінації «Зарубіжна література», Вікторія Полонська (номінація «Хімія»), Ігор Шенкевич (номінація «Історія»), Тетяна Очередник (номінація «Образотворче мистецтво») та Інна Лисаченко в номінації «Початкова освіта».

За багаторічну й сумлінну працю, значний внесок у розвиток міської освітянської галузі переможцям було оголошено подяку міського голови Дмитра Бикова. Усіх учасників конкурсу нагородили грамотами відділу освіти та кубками педагогічної майстерності. Переможцям вручили грошові чеки на 2000 грн, іншим учасникам – на 1000 грн.