Оголошення

27.11.2019, 13:51

Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області оголошує  конкурс на залучення приватного інвестора до реконструкції існуючого звалища твердих побутових відходів з улаштуванням сортувальної лінії, розташованого за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Будівельників, 59.

Рішенням 50 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 26.11.2019 затверджено такі істотні умови залучення приватних інвестицій у реконструкцію існуючого звалища твердих побутових відходів з улаштуванням сортувальної лінії (далі – об’єкт):

 1. Здійснення будівництва об'єкта відповідно до проєкта, розробленого та затвердженого у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 2. Здійснення фінансування реконструкції об'єкта або виконання будівельно-монтажних робіт в обсязі не менше 85 % кошторисної вартості реконструкції.

 3. Здійснення інвестором:

 • технічного та авторського нагляду під час здійснення реконструкції (власними силами або залученими на договірних засадах суб'єктами господарювання);

 • контролю за відповідністю виконуваних будівельно-монтажних робіт проектній документації, державним будівельним нормам та іншим нормативним документам, вартісних показників будівництва;

 • приймання будівельно-монтажних робіт;

 • організаційних заходів та фінансування витрат, пов'язаних з введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта.

  1. Забезпечення відповідності об’єкта, що споруджується, чинним санітарним та екологічним нормам. 

  2. Узгодження з конкурсною комісією усіх змін, які будуть вноситися до ПКД «Реконструкція існуючого звалища твердих побутових відходів з улаштуванням сортувальної лінії».

  3. Надання доступу до об’єкта будівництва представникам міської ради для здійснення контролю за виконанням робіт на об’єкті.

  4. Закінчення реконструкції об'єкта та введення його в експлуатацію не пізніше 31.12.2021.

  5. Забезпечення не менше 80 % утилізацію твердих побутових відходів, які утворюються на території Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

  6.  Забезпечення переробки не менше 35% уже накопичених твердих побутових відходів з подальшою рекультивацією земель.

 1. Зі свого боку Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області зобовʼязується:

  1. Передати інвестору проєктно-кошторисну документацію за проєктом «Реконструкція існуючого звалища твердих побутових відходів з улаштуванням сортувальної лінії».

  2. Сприяти інвестору у залученні коштів з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, для реалізації заходів проекту.

  3. Забезпечити передачу в оренду земельної ділянки площею орієнтовно 2 га на період будівництва сортувальної лінії та виробництва брикетів RDF.

Після введення об’єкта в експлуатацію договір оренди поновлюється на період дії договору про спільну діяльність у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

 1. Виконати роботи відповідно до проєкта реконструкції існуючого звалища твердих побутових відходів з улаштуванням сортувальної лінії на загальну суму 12 млн. грн, у т. ч.:

- будівництво КПП та навісу з ваговим комплексом;

- улаштування огорожі та зовнішнього освітлення;

- прокладання мереж зовнішнього водогону та каналізації з насосною станцією;

- улаштування благоустрою з автостоянкою на 15 машиномісць.

4.5. Укласти з переможцем конкурсу договір про спільну діяльність у сфері поводження з твердими побутовими відходами на строк 20 років.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України та іноземних держав, юридичні особи України та іноземних держав, які подали наступний пакет документів:

- заява на участь у конкурсі;

- інвестиційна пропозиція;

- копія ліцензії на здійснення будівельної діяльності;

а) для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

- копії установчих документів;

- виписку з ЄДР про реєстрацію юридичної особи;

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу у відповідності з вимогами Положень (стандартів) бухгалтерського обліку;

б) для учасників конкурсу, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

- виписку з ЄДР про реєстрацію фізичної особи - підприємця;

- звіт платника єдиного податку або декларацію про доходи за останній звітний період.

Переможцем конкурсу визнається учасник конкурсу, який при виконанні усіх істотних умов залучення приватних інвестицій у реконструкцію об'єкта запропонував найбільшу суму інвестицій.

Граничний строк подачі заявок для участі в конкурсі – 17.12.2019 до 17-00 за адресою: 39800, м Горішні Плавні, вул. Миру, 24, каб. 1.