Оголошення про припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу

2.12.2019, 11:59

Спостережна комісія при  виконавчому комітеті    Горішньоплавнівської міської ради змінює свій склад

На виконання п.12 Положення про спостережні комісії,  затвердженого Постановою   Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429, в редакції Постанови   Кабінету  Міністрів   України від  10 листопада 2010 р. № 1042, виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради повідомляє про припинення повноважень  спостережної комісії при виконавчому комітеті   Горішньоплавнівської міської ради, яку було утворено відповідно до рішення виконавчого комітету від 28 лютого 2017 року № 66 «Про затвердження складу комісій, комітетів та рад виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання та положень про них у новій редакції».

До складу спостережних комісій входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та окремі громадяни.

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури , органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково.

Заяви (клопотання) щодо включення до нового складу спостережної комісії представників підприємств, установ і організацій всіх форм власності та окремих громадян підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації (окремі громадяни подають заяви, підписані особисто) приймаються відділом профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому  Горішньоплавнівської міської ради (каб. 306) протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення.