Звернення

21.07.2011, 11:54

Звернення міських голів до місцевих рад всіх рівнів в Україні.

Шановні колеги!

Останніми днями засоби масової інформації України поширили звернення депутатів Львівської міської ради у якому висловлюється тенденційна оцінка судового розгляду справи колишнього прем'єр - міністра України Ю. Тимошенко.
Ми занепокоєні таким відвертим і жорстким тиском на суд і категорично заперечуємо проти використання органів місцевого самоврядування у роздмухуванні політичного протистояння. Наша позиція полягає у тому, що суд, без будь-якого втручання ззовні, повинен дати оцінку цій справі. Саме тому, що ці слухання дійсно мають резонансний і суспільнозначущий характер, не повинно бути жодних політичних впливів на розгляд справи.
Україна проходить непростий шлях становлення правової держави. Напередодні 20-річниці незалежності України ми змушені констатувати, що за ці роки було марно згаяно дуже багато часу і втрачено безліч можливостей для побудови більш справедливого суспільства. Корупція, як ржа, роз'їдає нашу державу. Безліч проблем накопичилося у міському господарстві. Люди втомилися від політичних війн і протистояння. Вони вимагають від нас створення гідних умов життя, стабільності і громадянського спокою.
Ми закликаємо наших львівських колег припинити тиск на суд і зосередитись на наближених до життя громадян проблем, задля вирішення яких виборці саме і обрали нас депутатами. Ми повинні показувати приклад толерантного ставлення до судової гілки влади, усвідомлюючи, що без незалежних судів в Україні не може бути демократії. Зміни в країні слід розпочинати з себе.


Підтримано міськими головами міст Полтавської області.