День першопрохідців

4.12.2019, 09:13

29 листопада з нагоди міського свята Дня першопрохідців у малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості. 


Привітати засновників міста й гірничозбагачувального комбінату - членів Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» і ГО «Першозасновники «Полтавського ГЗК», завітав міський голова Дмитро Биков, який подякував батькам міста за сумлінну працю, мужність і стійкість, засновані традиції, активну життєву позицію. Очільник міста прозвітував першопрохідцям про основні соціально-економічні показники міста та досягнення за 2019 рік. Акцентував увагу на результатах роботи з благоустрою, технічного переоснащення комунальних підприємств. Доповів про виконання капітальних ремонтів та придбання необхідного дороговартісного обладнання в закладах медицини.


Дмитро Биков вручив першопрохідцям Подяки міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади міста, активну громадянську позицію, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня першопрохідника.  Побажав усім здоров'я, сімейного благополуччя, турботи і тепла від рідних і близьких.


Для першопрохідців показали відеофільм про знакові події будівництва міста й комбінату, яке стало приємним спогадом минулих років. Архівне відео було змонтоване спеціалістами міського телебачення. З нагоди свята з чудовою концертною програмою виступили творчі колективи Палацу культури і творчості.