Майстер-клас «Робототехніка в дошкільних навчальних закладах»

4.12.2019, 09:34

03 грудня у ДНЗ «Попелюшка» за участі директорки ТОВ «Інноваційні освітні рішення» Оксани Стоєцької відбувся майстер-клас для вихователів-методистів дитячих садочків із питань впровадження робототехніки в дошкільних навчальних закладах. Семінар відвідали заступник міського голови Надія Угнічева, вихователі-методисти всіх ДНЗ міста, ЗМІ. 


Оксана Стоєцька поінформувала, що компанія “Інноваційні освітні рішення”є офіційним дистриб`ютором LEGO Education в Україні.  Місія компанії – впровадження міжнародних освітніх STEM-програм у навчальні заклади з урахуванням віку учнів. LEGO Education дає можливість дітям від 3-х років розпочати знайомство з робототехнікою. «Розвиток соціальних навичок у дітей та вміння співпрацювати вкрай важливі, як для успішного навчання їх у школі, так і для всього подальшого життя. Тому в освітніх розробках для дошкільного розвитку поєднано практичні ігрові методи навчання та групові заняття, що вимагають розвитку комунікативних і творчих компетенцій у малюків. Практики з робототехніки в дошкільному віці стимулюють розвиток дитини відразу в декількох областях, а також тренують міжпредметні навички та компетенції. LEGO Education дає можливість долучитися дітям до передових технологій із раннього віку, розкрити свої таланти й бути щасливими», - зауважила Оксана Стоєцька. 


Завідувачка ДНЗ «Попелюшка» Вікторія Чаплоуцька відзначила, що впроваджують елементи робототехніки в садочку вже декілька років поспіль: спочатку в рамках пілотного проєкту з дітьми старшого віку, цьогоріч – із дітьми від 3-х років. Повідомила: «Діти – задоволені, а батьки – вдячні. Дякуємо міському голові Дмитру Бикову за LEGO-країну в нашому садочку. Діти відвідують такі заняття із радістю та ентузіазмом».