Порядок денний

9.12.2019, 10:29

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 грудня 2019                                              м. Горішні Плавні

13-30                                                          Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, які знаходяться на території  сіл Келеберда та Салівка.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ФІРМА «АДІС» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 24.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Богатовим Артемом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 41.

1.4.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Волошиною Оленою Кахрамонівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 17/10 по проспекту Героїв Дніпра.

1.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Гармашем Євгенієм Григоровичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 82-А.

1.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Гринем Ігорем Васильовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 48 та № 54 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Дементьєвою Ларисою Іванівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 78 по проспекту Героїв Дніпра.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Казим-Заде Олександром Миколайовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Ковальчук Любов’ю Іванівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 26.

1.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Козел Наталією Василівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 51.

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадською організацією «Комсомольський крейсерський яхт - клуб» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 8.

1.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Куликом Сергієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

1.15.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.

1.16.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 30.

1.17.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Луцицьким Андрієм Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Леонова, 99.

1.18.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Мельниковим Денисом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 27-А.

1.19.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Миргородським Андрієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 73.

1.20.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Рашетніковим Андрієм Юрійовичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 73.

1.21.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Новіком Олександром Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

1.22.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Новіком Олександром Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

1.23.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» на земельну ділянку по вулиці Доброволь-ського, 14.

1.24.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 28-А.

1.25.  Про поновлення дії договорів оренди землі з громадською організацією «Фауна» на земельні ділянки в міському парку культури та від-починку.

1.26.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Федоренком Вячеславом  Васильовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 54-Б.

1.27.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.12.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по вул. Добровольського, 47, що перебуває в оренді ФОП Будзінського Анатолія Пилиповича.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

2.1.  Про включення земельної ділянки на вул. Строни до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Кузнєцовій Ользі Вікторівні земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Саблі Володимиру Миколайовичу по вул. Лиманна, 38.

2.4.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Фуголь Сергія Григоровича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 67 по проспекту Героїв Дніпра.

2.5.  Про надання дозволу гр. Козюрі Юлії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Горького, 24.

2.6.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ДЕПАРТАМЕНТОМ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ по вул. Конституції.

2.7.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «СПЕ-ЦЕКО» по вул. Конституції.

2.8.  Про передачу у власність гр. Малишкіну Віталію Юрійовичу земельної ділянки по вул. Вишнева, 9, в с. Салівка.

2.9.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Діхтяру Сергію Олексійовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 87.

2.10.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Ковальчуку Миколі Миколайовичу земельної ділянки по

вул. Пшенична, 22.

2.11.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Тарантіну Сергію Петровичу земельної ділянки по вул. Дачна, 10.

2.12.  Про внесення змін до рішення 46 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019 року «Про на-дання дозволу гр. Пилипенку Миколі Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».


3.  Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організацій-ного забезпечення діяльності міської ради


4.  Різне.