Апаратна нарада

11.12.2019, 10:28

09 грудня міський голова Дмитро Биков провів у великій залі Горішньоплавнівської міської ради чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, органів державної влади.    


Очільник Горішніх Плавнів вручив архіваріусу міського суду Ірині Єременко з нагоди Дня працівників суду Подяку міського голови за вагомі трудові здобутки, активну участь у зміцненні стану організаційного забезпечення діяльності міського суду, якісне виконання службових обов’язків, сумлінну працю. 


Повідомив про призначення з 09 грудня Віктора Дудника начальником управління охорони здоров’я. Побажав плідної роботи та вагомих результатів.


Дмитро Биков із нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та за  підсумками виступів спортсменів із інвалідністю на змаганнях державного та міжнародного рівня у 2019 році відзначив сертифікатами на отримання грошових винагород: срібного призера чемпіонату України з легкоатлетичних метань у м. Бахмуті, переможця чемпіонату України з легкої атлети у м. Кропівницькому, майстра спорту України з легкої атлетики Андрія Кривчуна; переможця чемпіонату України з легкоатлетичних метань та чемпіонату України з легкої атлети у м. Бахмуті Сергія Непомнящого; бронзового призера чемпіонату України з легкої атлетики у м. Бахмуті Руслана Біленка; переможця чемпіонату України та світу з параканое, срібного призера України з легкоатлетичних метань у м. Бахмуті, майстра спорту України з легкої атлетики Миколу Федоренка, а також тренерів, які підготували спортсменів, Миколу та Надію Городинців. 


Дмитро Биков відзначив перемогу колективу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської на чолі з директором Аллою Тузіковою та директором департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольгою Овчинніковою у всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування». Конкурс проводиться Міністерством розвитку громад та територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» в Україні вшосте. Завдання конкурсу – створити умови для розвитку громад, комфортних для життя й самореалізації їх мешканців. А ідея конкурсу – кращі реалізовані в громадах практики поширювати на територію всієї України. У 2019 році змагання проходили за трьома темами: практики, засновані на рішеннях місцевих рад, що стосуються соціально-економічного розвитку; розвиток, заснований на особливостях громади; залучення молоді до місцевого економічного розвитку. Серед 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців. Горішньоплавнівська міська рада з регіональним профорієнтаційним проєктом «Старт у професійне майбутнє» виборола диплом ІІІ ступеню з теми «Розвиток, заснований на особливостях регіонів та громад» у номінації «Міські ради». Алла Тузікова зауважила про актуальність вищезазначеної теми для громади, про важливість професійної орієнтації учнів в умовах сьогодення, необхідність їх мотивації. Подякувала міському голові за підтримку даного напрямку.


Йшлося про необхідність продовжити в місті організацію лекцій  психолога, педагога, президента ГО «НАРКОНОН» Марини Грибанової з теми «Правда про наркотики», які із задоволенням відвідує молодь. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко зауважила, що зустрічі Марини Грибанової із дітьми проходять у атмосфері вільного дружнього спілкування, у ході якого молодь робить власні висновки про руйнівний вплив наркотичних речовин на всі сфери життя людини.


Начальник управління охорони здоров’я Віктор Дудник прозвітував про основні досягнення закладів у 2019 році: виконання капітальних ремонтів та придбання обладнання. Поінформував, що на заклади охорони здоров’я витрачено 19,7 млн грн. У Комунальному некомерційному підприємстві «Лікарня інтенсивного лікування I рівня м. Горішні Плавні» відкрито соляну кімнату (галокамеру) для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів, алергій, шкірних захворювань. Кімната облицьована природним мінералом галітом, облаштована системою кондиціювання, аерозольним галогенератором, облаштована сучасними меблями та технікою. Із міського бюджету виділено 1 млн грн, із Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - 300 тис. грн. Відкрито відділення жіночої консультації на ІІІ поверсі головного корпусу. Приміщення капітально відремонтовано й оснащено сучасними меблями та медичним обладнанням. Витрачено 2 млн грн із міського бюджету; 750 тис. грн із Фонду розвитку територій Полтавщини. Здійснено реконструкцію рентгенологічних кабінетів на IV поверсі Центру ПМСД та IV поверсі міської лікарні. Здійснено капітальні ремонти приміщень (2,3 млн грн із Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»), придбано дві сучасні цифрові рентгенографічні системи: JUMONG C виробництва південнокорейської компанії SG Health Care (2 млн грн) і Calypso F MTObs (5,5 млн грн). Для потреб міської лікарні закупили обладнання та медичну апаратуру на 6,6 млн грн: відеоендоскопічну систему типу Pentax Medical, наркозну станцію, апарат неінвазійної штучної вентиляції легень для новонароджених, легковий автомобіль Renault Lodgy, комплекти пристосувань для ортопедії і гістероскопії. У Комунальному некомерційному підприємстві «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні» відкрито оновлений хірургічний кабінет на ІV поверсі поліклініки, оновили стоматологічний кабінет на ІІ поверсі, придбали три сучасних стоматологічних установки. Відкрито рентгенкабінет на ІІІ поверсі, який оснащено рентгенологічним панорамним цифровим апаратом, цифровим сканером дентальним фосфорних рентген-пластин, апаратом дентальним рентгенівським внутріоральним. Із міського бюджету витрачено 1,6 млн грн. У Комунальному некомерційному підприємстві «Центр ПМСД м. Горішні Плавні» виконується капітальний ремонт ІV поверху - 2 млн грн із Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Придбано обладнання на 900 тис. грн: автоматичний біохімічний і гематологічний аналізатори, електрокардіографи, стерилізатори. На управління охорони здоров'я витрачено 65 тис. грн на придбання персональних комп’ютерів, багатофункціонального пристрою, принтеру, кондиціонерів. Міський голова зазначив, що в наступному 2020 році із масштабних проєктів планують виконати капітальний ремонт коридорів ІІІ і ІІ поверхів Центру ПМСД і частини хірургічного відділення (
Завантажити).


У ході апаратної наради йшлося про значне зменшення Укрзалізницею квот об’ємів відвантаження окатків ПрАТ «Полтавський ГЗК» на користь транзитних вантажів. 


Дмитро Биков привітав вихованців ПСМНЗ «Дитяча музична школа» відділення духових музичних інструментів клас «Труба»: Римму Гнатко із дипломом ІІІ ступеню, Дениса Бойка – із дипломом учасника Міжнародного конкурсу духової музики «Vin Venti»,  що відбувся у Вінниці. Відзначив викладача Петра Шевченка, концертмейстера Любов Вергелєсову, побажав усім творчих успіхів і перемог. 


Очільник міста також вітав вихованок ДЮСШ № 1, тренера Ірину Середницьку із вдалим виступом на чемпіонаті України з боксу серед дівчат, молоді та юніорок, що відбувся в Івано-Франківську. Каріна Зарєєва,  Ангеліна Нєкрасова здобули титули чемпіонок України, Марина Шевченко – титул «срібної» призерки; Уляна Бойченко – «бронзової».


Ірина Зеленська, начальник відділу культури, спорту і туризму, повідомила, що 13 грудня о 16.00 годині в Палаці культури і творчості в малій залі відбудеться концерт до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, о 17.30 у великій залі - урочистості з нагоди 25-річного ювілею ФК «Гірник-Спорт». 


Очільник міста повідомив, що з нагоди Нового року для пільгових категорій дітей за фінансової підтримки Костянтина Жеваго приготували 1250 новорічних подарунків. Новорічні свята у Горішніх Плавнях розпочнуться традиційно з 19 грудня: о 16.00 годині територіальна громада запрошується на Театральну площу для урочистого відкриття загальноміської новорічної ялинки. 21-24 грудня в Палаці культури і творчості пройдуть новорічні ранки для дітей, із 27-30 грудня запрацює резиденція Діда Мороза. 29 грудня о 16.00 годині, 30 грудня о 18.00 годині у великій залі Палацу культури і творчості будуть організовані й проведені загальноміські новорічні концертні програми.