Порядок денний

10.01.2020, 10:10

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


13 січня 2020                                                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                                                        Мала зала міськради


1. Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1. Про внесення змін до договору оренди землі з ПРАТ «ДНІПРОВСЬКА ХВИЛЯ» на земельну ділянку по провулку Діхтяря, 7, с. Ке-леберда, Кременчуцького району.

1.2. Про внесення змін та поновлення дії до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Колесніковою Ярославою Юріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

1.3. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Ларіним Дмитром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 34.

1.4. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Нікою Іриною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 67.

1.5. Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ТОВ «ОФЕР УА» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 6.

1.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС» на земельну ділянку по вулиці Строни, 7.

1.7. Про поновлення дії договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «РИЖІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАРʼЄР» на земельну ділянку в межах міста Горішні Плавні.

1.8. Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 6.

1.9.  Про припинення дії договору оренди землі з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельну ділянку в районі вулиць Миру та Гірників.


2. Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1. Про створення комісії з вирішення земельних спорів.

2.2. Про затвердження Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.3. Про затвердження Переліку заходів на 2020 рік по реалізації Про-грами розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.4. Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Конджорян Сабед Германівни для розміщення тимчасових споруд (дві) для провадження підприємницької діяльності в районі будівлі № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

2.5. Про надання дозволу гр. Журко Ользі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

2.6. Про надання дозволу гр. Циганенко Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

2.7. Про надання дозволу гр. Кравченко Вірі Наумівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

2.8. Про надання дозволу гр. Кравченко Яні Жоржівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

2.9. Про надання дозволу гр. Мордальовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель-ної ділянки у районі с/т «Юність-1».

2.10. Про надання дозволу гр. Чернявському Дмитру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель-ної ділянки у с/т «Юність-2».

2.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Городецькій Галині Вікторівні земельної ділянки у с/т «Гірник».

2.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Тупкало Валентині Сергіївні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.14.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Химичу Віталію Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Матещуку Олександру Михайловичу земельної ді-лянки у с/т «Вікторія».

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Репетилу Андрію Володимировичу по вул. Чекаліна, 5-В.

2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування ДЮСШ №1 по вул. Добровольського, 30.

2.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування ДЮСШ №1 по вул. Добровольського, 32.

2.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Мосієнку Юрію Вадимовичу по вул. Лиманна,108.

2.20.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загального користування на території м. Горішні Плавні.

2.21.  Про надання дозволу гр. Романькову Олегу Володимировичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка, 47, с. Келеберда.

2.22. Про надання згоди ТОВ «ТРАНСАВТОДІАГНОСТИКА» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Миру, 1, корп. 3.

2.23. Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

2.24. Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» в оренду земельної ділянки по вул. Портова, 29.

2.25.  Про передачу Кобченко Надії Василівні в оренду земельної ділянки по вул. Портова, 29.

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу ФО-П Конджорян Сабед Германівні в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

2.27.   Про припинення права оренди ТОВ ПОЛТАВААВТОТРАНС на зе-мельну ділянку в оренду по вул. Строни, 7.

2.28.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по  вул. Строни, 7.


3.  Різне.