Стартував велопохід Комсомольськ – Північний Кавказ - Комсомольськ

27.07.2011, 09:10

null

25 липня о 14.00 біля будівлі виконкому Комсомольської міської ради зібралось чимало небайдужих комсомольчан, щоб провести в дорогу та побажати успішного велопробігу активістам велоклубів з Комсомольська та Полтави. Саме сьогодні стартував велопохід по маршруту: Комсомольськ - Північний Кавказ (з підйомом на гору Ельбрус)- Комсомольськ. Приємно, що ця подія знаходить своє відображення в політиці міста щодо розвитку туристичної галузі. В Комсомольську є люди, справжні ентузіасти, які вже здійснили неймовірно складні велоподорожі. Це Олег Рябо та Анатолій Манько. Анатолій Манько в даний момент знаходиться в туристичній подорожі на байдарці по Дністру.
Нинішня експедиція, ініціатором якої є голова федерації триатлону міста Комсомольська, голова Комсомольського туристичного велоклубу «Енергія» Володимир Миколайович Попов, носить також великий рівень складності – 6-й. Цей рівень передбачає необхідність мати належну фізичну підготовку. Тому ми маємо надію і віру в те, що прапори України, Полтавщини та Комсомольська будуть гордо майоріти на найвищій вершині Кавказу – Ельбрусі. Особливо це значимо напередодні величного національного свята – 20-річчя незалежності України.
Прапори України, Полтавщини та Комсомольська передав Володимиру Попову міський голова С.А. Супрун з побажанням
вдалої подорожі, яскравих та незабутніх вражень і успішного повернення до рідного Комсомольська. Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус повідомив, що Благодійний фонд ВАТ «Полтавський ГЗК» певну частину коштів надає учасникам велоподорожі для їхніх потреб, а також передав членам велоклубу прапор підприємства та побажав щасливого повернення. З побажанням гарної подорожі та вдалого повернення сказали своє слово й начальник відділу культури й туризму І.І.Зеленська та начальник відділу фізичної культури і спорту В.В.Подрезан.