Порядок денний

15.01.2020, 16:55


П’ятдесят друга сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 21 січня 2020          м. Горішні Плавні

10-00               Велика зала міськради

1.       Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1.    Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2.    Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної териториальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.3.    Про внесення змін до рішення 41 сесії  Горішньоплавнівської міської  ради 7 скликання від 22.01.2019 року «Про затвердження Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності  міста Горішні Плавні на 2019-2020 роки».

2.       Організаційні питання:

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

2.1.    Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

3.       Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.1.    Про проведення конкурсу на визначення опорного закладу.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури, спорту і туризму

3.2.    Про  внесення змін до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Виноградов Назарій Олегович – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

3.3.    Про внесення змін у додатки до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 23.01.2018року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях». 

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.4.    Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

4.       Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.1.    Про впорядкування питань стратегічного планування розвитку Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

4.2.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

4.3.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу 

4.4.    Про приватизацію кімнати № 433 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

4.5.    Про приватизацію кімнати № 943 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

4.6.    Про відмову у приватизації кімнати № 333 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.7.    Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району.

4.8.    Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту будівництва та призначення замовником КЖЕП № 4.

5.       Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.    Про внесення змін до договору оренди землі з ПРАТ «ДНІПРОВСЬКА ХВИЛЯ» на земельну ділянку по провулку Діхтяря, 7, с. Келеберда, Кременчуцького району.

5.2.    Про внесення змін та поновлення дії до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Колесніковою Ярославою Юріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

5.3.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Ларіним Дмитром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 34.

5.4.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Нікою Іриною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 67.

5.5.    Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ТОВ «ОФЕР УА» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 6.

5.6.    Про поновлення дії договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «РИЖІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАРʼЄР» на земельну ділянку в межах міста Горішні Плавні.

5.7.    Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 6.

5.8.    Про припинення дії договору оренди землі №292/2/19 від 11.02.2019, укладеного з  АТ «ПОЛТАВАОБЛ ЕНЕРГО».

6.       Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6.1.    Про створення комісії з вирішення земельних спорів.

6.2.    Про затвердження Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

6.3.    Про затвердження Переліку заходів на 2020 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті  Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

6.4.    Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Конджорян Сабед Германівни для розміщення тимчасових споруд (дві) для провадження підприємницької діяльності в районі будівлі № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

6.5.    Про надання дозволу гр. Журко Ользі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

6.6.    Про надання дозволу гр. Циганенко Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

6.7.    Про надання дозволу гр. Кравченко Вірі Наумівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

6.8.    Про надання дозволу гр. Кравченко Яні Жоржівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

6.9.    Про надання дозволу гр. Мордальовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».

6.10.  Про надання дозволу гр. Чернявському Дмитру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

6.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст».

6.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Городецькій Галині Вікторівні земельної ділянки у с/т «Гірник».

6.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Тупкало Валентині Сергіївні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

6.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Химичу Віталію Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія». 

6.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Матещуку Олександру Михайловичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

6.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Репетилу Андрію Володимировичу по вул. Чекаліна, 5-В.

6.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування ДЮСШ №1 по вул. Добровольського, 30.

6.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування ДЮСШ №1 по вул. Добровольського, 32.

6.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Мосієнку Юрію Вадимовичу по вул. Лиманна,108. 

6.20.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загального користування на території м. Горішні Плавні.

6.21.  Про надання дозволу гр. Романькову Олегу Володимировичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка, 47, с. Келеберда.

6.22.  Про надання згоди ТОВ «ТРАНСАВТОДІАГНОСТИКА» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Миру, 1, корп. 3.

6.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

6.24.  Про припинення договору оренди землі та передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» в оренду земельної ділянки по вул. Портова, 29.

6.25.  Про передачу Кобченко Надії Василівні в оренду земельної ділянки по вул. Портова, 29, та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

6.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу ФО-П Конджорян Сабед Германівні в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

6.27.  Про припинення права оренди ТОВ ПОЛТАВААВТОТРАНС на земельну ділянку в оренду по вул. Строни, 7.

6.28.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по   вул. Строни, 7.

7.       Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.1.    Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

7.2.    Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

7.3.    Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

8.       Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Байдак Валерій Васильович – голова постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології

8.1.    Рішення 40 сесії від 18.12.2018 «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

9.       Різне.