Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан привітав Горішні Плавні з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

24.01.2020, 09:19

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан привітав місто Горішні Плавні з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», яку принесли місту колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської на чолі з директоркою Аллою Тузіковою та директоркою департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольгою Овчинніковою. 


Нагадаємо, що конкурс проводився Міністерством розвитку громад та територій і Радою Європи з метою створення умови для розвитку та самореалізації територіальних громад. Кращі реалізовані в громадах практики планують поширити в Україні. 


Проєкт Горішньоплавнівської міської ради «Старт у професійне майбутнє» відзначено серед 136 практик органів місцевого самоврядування. Нашим землякам вручено диплом ІІІ ступеню з теми «Розвиток, заснований на особливостях регіонів та громад» у номінації «Міські ради».