Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

30.01.2020, 14:00

28 січня 2020 року за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. 


Міський голова вручив матері, яка самостійно виховує 5 дітей, Ганні Шарлай державну відзнаку почесне звання «Мати-героїня» за особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей, привітав із відзнакою, вручив квіти й пам’ятний подарунок, побажав здоров’я, родинного благополуччя й добробуту.


Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків. Заслухали начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарія Виноградова про затвердження заходів на 2020 рік Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020-2024 роки. Заходи охоплюють питання протидії домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, сімейної державної політики, державної молодіжної політики. Затвердили склад Координаційної ради у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.  Опрацювали питання служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики щодо визначення способу участі батьків у вихованні малолітніх дітей, надання дозволу на здійснення правочинів стосовно житла чи майна малолітніх дітей. Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з січня 2020 року двома дітьми. 


Призначили департамент житлово-комунального господарства замовником щодо виконання робіт із благоустрою по 25 міським об’єктам, зокрема з будівництва системи поливу в районі Свято-Преображенської церкви в Келеберді, системи поливу в районі просп. Героїв Дніпра, 74; будівництва майданчика для зупинки автотранспорту в районі вул. Конституції, 32/33; реконструкції перехрестя вулиць Соборної-Строни з організацією колового руху; реконструкції тротуарів, доріжок у місті, інше. Погодили графік проведення масових вибухових робіт на 2020 рік у кар’єрі ПрАТ «Полтавський ГЗК».


Генеральний директор КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Наталія Малигіна доповіла про результати фінансово-господарської діяльності лікарні за 2019 рік. Поінформувала, що середній вік медичного персоналу складає 44 роки, 53% працівників - молоді кадри. Відзначила потребу в наступному персоналі: лікар приймального відділення, лікар з функціональної діагностики, лікар-офтальмолог, лікар-ендокринолог, лікар з лікувальної фізкультури, лікар-рентгенолог, дві сестри медичні стаціонару. Наталія Малигіна повідомила, що упродовж 2019 року за рахунок міського бюджету виконано капітальні ремонти на 1,4 млн грн; придбано сучасне медичне обладнання на 8,5 млн грн, зокрема: відеоендоскопічну систему, апарат неінвазийної ШВЛ для новонароджених, комплект для ортотравматологічних операцій на нижніх кінцівках, лапараскоп, автомобіль Renault Lodgy, меблі та медичне обладнання для відділення жіночої консультації, комп’ютерну техніку, промислову пральну машину, інше. За рахунок коштів Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виконали ремонт рентгенологічного кабінету – 2,3 млн грн, придбали апаратуру, меблі, комп’ютерну техніку. На виділені депутатами Полтавської обласної ради від Горішніх Плавнів Вячеславом Мінязевим та Дмитром Спатарем 1,9 млн грн придбано наркозну станцію. 


Заслухали звіт директорки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні» Аліни Ковпак про результати фінансово-господарської діяльності лікарні за 2019 рік. Доповіла, що за рахунок фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Програму Горішньоплавнівської міської ради «Оренда житла» профінансовано на 100%. Міський голова Дмитро Биков подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Костянтину Жеваго і Віктору Лотоусу за надану можливість оплачувати оренду житла для молодих спеціалістів. Також на 100 % профінансовано програму «Замісна підтримуюча терапія на 2015-2020 роки», програму «Про стимулювання кращих за професією медичних працівників 1-11 рівнів надання медичної допомоги в м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки». Аліна Ковпак відзначила проблему старіння кадрів. Зауважила, що середній вік медичного персоналу складає 50 років, із них передпенсійний вік – 20%, пенсійний вік – 37%, середній вік – 37%, молоді кадри – 7%. Прозвітувала, що за рахунок міського бюджету придбано медичної апаратури на 900 тис. грн, за рахунок Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виконано капітальні ремонти на 2,3 млн грн. 


Про результати фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства "Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні" за 2019 рік поінформувала директорка підприємства Олена Струц. Повідомила, що на 100% виконано міську комплексну програму з надання безкоштовного зубного протезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) для пільгових категорій населення, міську програму стимулювання кращих за професією медичних працівників. Прозвітувала, що середній вік медичного персоналу складає 47 років і потреба в лікарях відсутня. У 2019 році за рахунок міського бюджету виконано капітальний ремонт хірургічного кабінету на 387 тис. грн; придбано медичне обладнання на 1,2 млн грн, зокрема: рентгенологічний апарат, сканер дентальних фосфорних рентген-пластин, апарат дентальний панорамний нового покоління, інше. Інформації про результати фінансово-господарської діяльності медичних підприємств за 2019 рік взяли до відома. 


Розглянули та узгодили проєкти рішень управління соціального захисту населення, відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, відділу приватизації та обліку комунального майна, житлового відділу, управління архітектури і містобудування.