Порядок денний

7.02.2020, 10:32

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 лютого 2020                                                  м. Горішні Плавні

13-30                                                              Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 70-Б.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Биковим Вячеславом Григоровичем на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 2.

1.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП   Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 63.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з гр. Григоренком Валерієм Григоровичем на земельну ділянку по вул. Конституції, 14.

1.5.  Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.12.2019  «Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників».

1.6.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Івановим Євгенієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Павлюченком Євгенієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 5-А.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ТОРГБУДТРЕСТ» на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, буд. 23-а

1.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з гр. Селівановою Мариною Олександрівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 65.

1.10.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Рудим Богданом Сергійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 39-В площею 0,0045 га.

1.11.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Рудим Богданом Сергійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 39-В площею 0,0190 га.

1.12.  Про розгляд заяви ФОП Сердюка  В.І. про укладення договору відшкодування втрат від недотримання коштів міською радою.

1.13.  Про розгляд заяв ФОП Герасименка  М.С., ФОП Грищенка І.П., ФОП Симоненко Л. про укладення договору відшкодування втрат від недотримання коштів міською радою.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про розгляд заяви ТОВ «Демі-Збут» щодо відстрочки терміну демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в районі:

- ж. б. № 21 по вул. Космонавтів;

- ж. б. № 59  по проспекту Героїв Дніпра.

2.2.  Про розгляд заяви ТОВ «Демі-Збут» щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового  будинку № 21 по вул. Космонавтів.

2.3.  Про розгляд заяви ТОВ «Демі-Збут» щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового  будинку № 59 по проспекту Героїв Дніпра.  

2.4.  Про розгляд звернення гр. Будзинського А.Ф. щодо розміщення металевого гаражу в районі житлового будинку № 42. по проспекту Героїв Дніпра.

2.5.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.6.  Про внесення змін до детального плану території мікрорайону № 13 міста Горішні Плавні.

2.7.  Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та проведення  земельних торгів у формі аукціону.

2.8.  Про розроблення Генеральних планів с. Махнівка та частини території с. Петрашівка.

2.9.  Про розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Махнівка, Петрашівка.

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченку Віктору Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Новохатній Світлані Володимирівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.12.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пахомовій Любові Михайлівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.13.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування   КП «СПЕЦЕКО».

2.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ ТВФ «УКРТОРГТРАНС ЛТД» по вул. Молодіжна, 23/11.

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарагулі Владіславу Ігоровичу земельної ділянки по вул. Перемоги, в с. Салівка.

2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу її у власність гр. Колісник Олені Георгіївні в с. Салівка.

2.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліснику Валентину Даниловичу по вулиці Лесі Українки, 2,  в с. Салівка.

2.19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліснику Валентину Даниловичу по вулиці Лесі Українки  в  с.   Салівка.

2.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Плахотнік  Ніні  Петрівні по вулиці Чекаліна, 15.

2.21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Ганенко Катерині Семенівні   по вул. Шкільна,14, в   с. Салівка.

2.22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Рак Вірі Іванівні по вул. Озерна, 10 в с. Махнівка.

2.23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Строни, 11-Б.

2.24.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «ТРАН-САВТОДІАГНОСТИКА» по вул. Миру, 1, корп. 3.

2.25.  Про надання дозволу гр. Золотухіній Інні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лісна, 87.

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АТП-15307» в оренду земельної ділянки по вул. Добровольського, 2.

2.27.  Про внесення змін до положень виконавчих органів міської ради щодо самопредставництва в судах.


3.  Про   відзнаку міської ради «Вдячність громади».

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


4.  Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


5.  Різне.