Порядок денний

13.02.2020, 15:45

П’ятдесят третя сесії Горішньоплавнівської міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

18 лютого 2020             м. Горішні Плавні

10-00                         Велика зала міськради

1.       Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

1.1.    Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2.    Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки.

1.3.    Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.4.    Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності  Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

1.5.    Про прийом-передачу до статутного капіталу КП ВУВКГ витрат по об’єкту «Зовнішні водопровідні мережі мікрорайону Піддубне» ІІ черга.

1.6.    Про прийом-передачу ДНЗ «Росинка» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Росинка» м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.7.    Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція тротуару від вул. Добровольського до вул. Гірників в районі будівлі №25 по вул. Молодіжній м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.8.    Про прийом-передачу Управлінню соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської   області витрат по об’єкту «Реконструкція приміщень за адресою: вул. Миру, 29 м.Горішні Плавні Полтавської області».

1.9.    Про прийом-передачу ПНЗ  ЦДтаЮТ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

2.       Організаційні питання:

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

2.1.    Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».

2.2.    Про відзнаку міської ради «Вдячність громади».

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

2.3.    Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради. 

3.       Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

3.1.    Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

3.2.    Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2020 рік.

3.3.    Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2020 рік.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

3.4.    Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру  № 5348 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області на 2020 рік.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення 

3.5.    Про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування.

4.       Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.1.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

4.2.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Редакція міської газети «Громадська думка».

4.3.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КЖРЕП № 1.

4.4.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

4.5.    Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції   статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

4.6.    Про ліквідацію Салівського КП «Комунальний сервіс».

4.7.    Про ліквідацію Келебердянського комунального господарства.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу 

4.8.    Про приватизацію кімнати № 0 в секції № 5 у гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. № 30.

4.9.    Про приватизацію кімнати № 208 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

4.10.  Про приватизацію кімнати № 226 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

4.11.  Про приватизацію кімнати № 332 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

4.12.  Про приватизацію кімнати № 3 в секції № 15 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.13.  Про внесення змін до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про впорядкування питань приватизації комунального майна».

4.14.  Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської   міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про затвердження Переліку об’єктів, що підлягають приватизації».

4.15.  Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.12.2019 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

5.       Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.    Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 70-Б.

5.2.    Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Биковим Вячеславом Григоровичем на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 2.

5.3.    Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Григоренком Валерієм Григоровичем на земельну ділянку по вул. Конституції, 14.

5.4.    Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.12.2019  «Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників».

5.5.    Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Івановим Євгенієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

5.6.    Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Павлюченком Євгенієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 5-А.

5.7.    Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ТОРГБУДТРЕСТ» на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, буд. 23-а

5.8.    Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Селівановою Мариною Олександрівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 65.

5.9.    Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Рудим Богданом Сергійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 39-В площею 0,0045 га.

5.10.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Рудим Богданом Сергійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 39-В площею 0,0190 га.

6.       Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6.1.    Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

6.2.    Про внесення змін до положень про виконавчі органи міської ради щодо самопредставництва в суді.

6.3.    Про внесення змін до детального плану території мікрорайону № 13 міста Горішні Плавні.

6.4.    Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та проведення  земельних торгів у формі аукціону.

6.5.    Про розроблення Генеральних планів с. Махнівка та частини території с. Петрашівка.

6.6.    Про розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Махнівка, Петрашівка.

6.7.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченку Віктору Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».

6.8.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Новохатній Світлані Володимирівні земельної ділянки у с/т «Вікторія». 

6.9.    Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Пахомовій Любові Михайлівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

6.10.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

6.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування   КП «СПЕЦЕКО».

6.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ ТВФ «УКРТОРГТРАНС ЛТД» по вул. Молодіжна, 23/11.

6.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарагулі Владіславу Ігоровичу земельної ділянки по вул. Перемоги, в с. Салівка.

6.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки та передачу її у власність гр. Колісник Олені Георгіївні в с.  Салівка.

6.15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліснику Валентину Даниловичу по вулиці Лесі Українки, 2,  в с. Салівка.

6.16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Коліснику Валентину Даниловичу по вулиці Лесі Українки   в  с.  Салівка.

6.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Плахотнік  Ніні  Петрівні по вулиці Чекаліна, 15.

6.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Ганенко Катерині Семенівні  по вул. Шкільна,14, в   с. Салівка.

6.19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Рак Вірі Іванівні по вул. Озерна, 10 в с. Махнівка.

6.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Строни, 11-Б. 

6.21.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «ТРАНСАВТОДІАГНОСТИКА» по вул. Миру, 1, корп. 3.

6.22.  Про надання дозволу гр. Золотухіній Інні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лісна, 87. 

6.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АТП-15307» в оренду земельної ділянки по вул. Добровольського, 2.

7.       Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.1.    Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

8.       Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає:  Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань   економічної політики, бюджету та   фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

8.1.    Рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про погодження інвестиційної програми комунального виробництва підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» на 2019 рік.

9.       Різне.