Про забезпечення професійної адаптації для учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності

25.02.2020, 08:12

Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області повідомляє, що продовжує діяти програма з професійної адаптації учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності.


Професійна адаптація – заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.


Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.


Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету управлінням соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Таким чином учасники бойових дій мають можливість за рахунок держбюджету здійснити навчання в автошколі та здобути собі водійське посвідчення категорії В, С, D, підвищити кваліфікацію та інше.


За додатковими роз’ясненнями з вищевказаних питань звертайтеся до управління соціального захисту населення за адресою вул. Миру, б. 29, кабінет № 14, тел. 4-45-76, моб. 0971107003.