Апаратна нарада

26.02.2020, 09:27

24 лютого міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств та бюджетних закладів, установ, організацій.
Очільник міста представив нового завідувача міського методичного кабінету Ірину Вікторівну Горобченко, призначену на посаду 24 лютого. Ірина Вікторівна має стаж педагогічної роботи 30 років, із яких 20 років працювала на посаді методиста Кременчуцького міського науково-методичного центру, учителем української мови і літератури та зарубіжної літератури. Є головним редактором журналу «Всесвітня література в сучасній школі», автором численних публікацій у фаховій пресі. Міський голова привітав Ірину Горобченко з призначенням, побажав успіхів на новій посаді. 
Дмитро Биков відзначив переможців фінального етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта» - Інну Лісаченко, учительку початкових класів СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка; у номінації «Хімія» - Вікторію Полонську, учительку хімії СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка. Вручив квіти, побажав успіхів у наступному етапі конкурсу.
Міський голова привітав команду робототехніків  СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка «RoboSpase» (керівники Марина Щочка, Олександр Киселик), які посіли І і ІІ місця в номінації «Сумо», І і ІІІ місця в номінації «Робоперегони» у Всеукраїнському фестивалі "SiverTechFest", що пройшов у Чернігові 22 лютого. 
У ході наради очільник міста повідомив: «За результатами аналізу споживання теплової енергії бюджетні заклади, організації та установи отримали економію 25 % завдяки енергоощадним заходам та сприятливим погодним умовам. Цьогоріч після реконструкції систем опалення у ДНЗ «Росинка» та ЦДтаЮТ споживання теплової енергії зменшилося на 38%. Будемо й надалі працювати в напрямку оптимізації та енергозбереження». 
Дмитро Биков поінформував, що І етап модернізації центральної міської котельні по провул. Енергетиків, 31, що реалізується спільно з НЕФКО із залученням коштів міжнародних фінансових та екологічних фондів, міського бюджету, коштів КВП «Теплоенерго», перейшов у фінальну стадію. Встановлено три сучасних газових водогрійних котли Bosch потужністю 30 МВт кожний. Тривають пуско-налагоджувальні роботи, які планують завершити до 01 липня 2020 року. Таким чином, місто розпочне новий опалювальний сезон 2020-2021 років з повністю реконструйованою центральною котельнею.   
Міський голова повідомив про намір міської адміністрації за підтримки НЕФКО відкрити нову кредитну лінію під 3% річних під фінансування робіт на КП «ВУВКГ» з підвищення енергоефективності об’єктів водопостачання. Загальна вартість проєкту становить 572 тис. Євро. Передбачено заміну насосного обладнання на насосних станціях II та III водопідйомів на більш енергоефективне. Завдяки реалізації проєкту планують скоротити енергоспоживання, витрати на експлуатацію системи водопостачання, знизити викиди СО2 в атмосферу, поліпшити стан природного навколишнього середовища. Дмитро Биков зауважив: «Проєкт з енергомодернізації ВУВКГ стане вже третім проєктом, що реалізує місто в рамках співпраці з НЕФКО. Першим був проєкт із облаштування LED-освітлення на вулицях міста, другим – реконструкція центральної котельні по провул. Енергетиків, 31».
У Горішніх Плавнях за підтримки міської адміністрації, департаменту ЖКГ, департаменту економічного розвитку та ресурсів, Горішньоплавнівської міської ради успішно здійснюється робота зі створення та підтримки ОСББ. Упродовж 2015-2020 років із міського бюджету ОСББ отримали понад 5 млн грн фінансової підтримки, належну консультативну підтримку та інформаційний супровід щодо можливостей участі в ґрантових проєктах. Передовий досвід міста вивчають і застосовують інші населені пункти регіону. У місті створено 35 ОСББ. За 2015-2020 роки в рамках Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» профінансовано 9 мікропроєктів ОСББ на   загальну суму 5,2 млн грн, у тому числі з міського бюджету - 2 млн грн (45%), за рахунок Проєкту – 2,8 млн грн (50%), 5 % - внесок ОСББ. Також підтримані ініціативи ОСББ щодо здійснення капітальних ремонтів будинків на умовах співфінансування  на загальну суму 3 млн грн: з міського бюджету виділено  2 млн грн, власні кошти ОСББ - 916 тис. грн. За міською програмою стимулювання впровадження заходів із енергозбереження - «Теплі» кредити за 4 роки ОСББ міста отримали 5,7 млн грн, з яких 2,7 млн грн – з державного бюджету; 573 тис. грн (10% відшкодування) із міського бюджету. 
Заслухали звіт начальника управління охорони здоров’я Віктора Дудника про роботу галузі охорони здоров’я  міста за 2019 рік, який поінформував, що упродовж звітного періоду з міського бюджету по загальному фонду виділено 55,5 млн грн, із державного бюджету - 10,3 млн грн, залучено 8,4 млн грн позабюджетних коштів. На КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня», КНП «Центр ПМСД», КНП «Стоматологічна поліклініка» з міського бюджету виділено 18,5 млн грн. Віктор Дудник відзначив, що 31% лікарів, які працюють, досягли пенсійного віку. Наявні вакантні ставки в Центрі ПМСД: 3,75 ставки лікаря з медицини невідкладних станів, 0,25 ставки лікаря-нарколога; в міській лікарні: 1 ставку лікаря з функціональної діагностики, 1 ставку лікаря-онколога, 1 ставку лікаря-акушера-гінеколога, 1 ставку дитячого невролога, 1,25 ставки лікаря-офтальмолога. У 2019 році в порівняння з 2018 роком зменшилися показники смертності працездатного населення через захворювання серцево-судинної системи, онкологію та показники захворюваності дорослого й дитячого населення. Індекс здоров’я дітей першого року життя у 2019 році в порівняння з 2018 роком збільшився й  становить 35%. У Горішніх Плавнях станом на 10.02.2020 підписано 45 397 декларацій із лікарями (84,6%). За програмою реімбурсації в Горішніх Плавнях виписано та погашено рецептів на 94,19%. 
Дмитро Биков відзначив нашу спортсменку Анастасію Мельник, тренера Ігоря Горяшина, які вибороли «срібло» чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року, що проходив 13-14 лютого в Дніпрі. 
Привітав вихованців ДЮСШ№1 Валерію Боровик, Олексія Ціона, тренера Віктора Недбайла із «бронзовими» нагородами відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 2002 р.н. та молодших, що відбувся 05-09 лютого у Львові.  
Поздоровив боксера Євгенія Павловського, тренера Віктора Чирочку із «золотом» Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків пам’яті майстра спорту СРСР Олександра Асауленка, що проходив 17-22 лютого у Кривому Розі.
Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала основні культурно-мистецькі заходи на найближчі два тижні. 24 лютого о 19.00 годині у великій залі ПКіТ відбудеться гастрольний захід концерт гурту «Без обмежень». 27 лютого о 17.00 годині у великій залі ПКіТ пройде урочистий захід до 50-річчя ПрАТ «Полтавський ГЗК». 29 лютого з 13.00 до 17.00 на Театральній площі біля ПКіТ відбудеться святкування Масляної. 02 березня у великій залі ПКіТ будуть проведені відбіркові тури мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля». 04 березня о 09.00 годині у ЦДтаЮТ будуть проведені відбіркові тури VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий час»; о 15.30 годині в дитячій художній школі пройде тематична виставка учнівських робіт «Метеликове диво»; о 19.00 годині у великій залі ПКіТ відбудеться концерт Дніпропетровської філармонії з нагоди Міжнародного жіночого дня.  05-06 березня о 18.00 годині у великій залі ПКіТ відбудуться святкові концерти з нагоди 8 Березня. 07 березня о 19.00 годині у великій залі ПКіТ заплановано гастрольний захід Київського театру пригод і фантастики, які презентують глядачам комедію. 10 березня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку будуть проведені заходи з вшанування пам’яті Кобзаря.