Порядок денний

6.03.2020, 08:52

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 березня 2020                                          м. Горішні Плавні

13-30                                                       Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

1.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 81.

1.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Владисенко Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 83.

1.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ВЕСТ-ЕКСПРЕС» на земельну ділянку по вул. Добровольського, 2-Г.

1.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

1.5.  Про поновлення дії договорів оренди землі з ФОП Головатенком Владиславом Миколайовичем та громадянкою Головатенко Юлією Вікторівною на земельні ділянки по вул. Миру, 7.

1.6.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Грищенко Мариною Василівною на земельну ділянку по вул. Добровольського, 2-Д.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянином Зиковим Романом Олексійовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 20.

1.8.  Про внесення змін до договорів оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельні ділянки по вулиці Лесі Українки, 51.

1.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Кушком Володимиром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 97.

1.10.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Мельниченком Олександром Івановичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 55.

1.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

1.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

1.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Рященком Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 43.

1.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФОП Скориченком Віктором Миколайовичем на земельну ділянку по вул. Строни, 5.

1.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ТД АКТИВ СЕРВІС» на земельну ділянку по вул. Добровольського, 2.

1.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Чистяковим Дмитром Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

1.17.  Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 63.

1.18.  Розгляд заяви Войтенка Віталія Олексійовича про укладання договору відшкодування втрат від недоотримання коштів міською радою.

1.19.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

2.1.  Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та проведення земельних торгів у формі аукціону.

2.2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 15-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Васюті Ганні Іванівні земельної ділянки у

с/т «Кварцит».

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Кроленко Лідії Григорівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Омелян Катерині Григорівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Паламарчуку Геннадію Юрійовичу земельної ді-лянки у с/т «Кварцит».

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Петровій Надії Михайлівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.9.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченко Наталі Борисівні земельної ділянки у с/т «Барвінок».

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сюткіну Юрію Євгеновичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» земельної ділянки на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.12.  Про надання дозволу гр. Кіму Андрієві Славовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.13.  Про надання дозволу гр. Кравчуку Василю Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

2.14.  Про надання дозволу гр. Прядко Кристині Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

2.15.  Про надання дозволу гр. Усенку Юрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.16.  Про надання дозволу гр. Феніну Віктору Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.17.  Про надання дозволу Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії Української Православної Церкви на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Конституції, 12.

2.18.  Про надання дозволу Свято-Миколаївському собору Української Православної Церкви на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Добровольського, 44.

2.19.  Про надання дозволу гр. Будзінському Анатолію Пилиповичу на тимчасове розташування збірно - розбірного металевого гаража для зберігання автомобіля в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

2.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ляшенку Андрію Петровичу по вул. Горького, 142-А.

2.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ФО-П Завалій Юлії Іванівні по вул. Строни, 1.

2.22.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на території  м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Лапковій Наталі Миколаївні по вул. Леонова, 30/7.

2.24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Низовенку Станіславу Івановичу та гр. Гордієнко Галині Іванівні по вул. Руднична, 15.

2.25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Скрипник Ользі Анатоліївні по вул. Франка, 33.

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Свіщовій Ірині Олегівні земельної ділянки по вул. Чкалова, 1.

2.27.  Про припинення договору оренди землі з ФОП Павлюченко Аллою Іванівною по вул. Конституції, 36.

2.28.  Про передачу в оренду Жулі Юлії Олексіївні земельної ділянки по вул. Конституції, 36.

2.29.  Про передачу в оренду Вінніченку Кирилу Олександровичу земельної ділянки по вул. Добровольського, 2-Б.

2.30.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.31.  Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію в районі ж/б №74 по проспекту Героїв Дніпра.

2.32.  Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Конституції, 20.

2.33.  Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію в мікрорайоні №15 м. Горішні Плавні.

2.34.  Про внесення змін до рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.01.2020 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.35.  Про внесення змін до рішення 50 сесії Комсомольської міської ради 5 скликання від 18.08.2010 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку Релігійній громаді Церкви Християн Євангельської Віри «Слово Істини» та передачу земельної ділянки по вул. Молодіжна, 14/8 в постійне користування».


3.  Різне.