Порядок денний

12.03.2020, 13:31

П’ятдесят четверта сесії Горішньоплавнівської міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


17 березня 2020        м. Горішні Плавні

10-00                     Велика зала міськради

1. Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2. Про затвердження «Програми використання коштів місцевого бюджету на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд в місті Горішні Плавні на 2020-2024 роки».

1.3. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

1.4. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

1.5. Про внесення змін до рішення 45 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.05.2019 року «Про затвердження положень про Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та його структурні підрозділи в нових редакціях».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.6. Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

2. Організаційні питання:

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник Центру (відділу) надання адміністративних послуг

2.1. Про затвердження переліку послуг, які надаються через центр (відділ) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

3. Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.1. Про затвердження рішення конкурсної комісії на визначення опорного закладу.

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – в.о. начальника служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики

3.2. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки Горішньоплавнівської міської ОТГ.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення 

3.3. Про внесення змін до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.03.2017р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки». 

3.4. Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат з міського бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

3.5. Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальними некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

3.6. Про затвердження міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2020 - 2024 роки» в новій редакції.

3.7. Про затвердження міської програми «Забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту на випадок поширення захворювань спричинених коронавірусом на 2020-2021 роки» на території Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

3.8. Про затвердження «Програми реалізації державної політики у сфері забезпечення національної безпеки та захисту національних інтересів України на 2020 рік».

4. Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.1. Про затвердження міської цільової програми «Бюджет участі Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області на 2020-2022 роки».

4.2. Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

4.3. Про затвердження параметрів Бюджету участі Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та прогнозних обсягів на 2022-2023 роки. 

4.4. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу 

4.5. Про приватизацію кімнати № 324 у гуртожитку по вул. Строни, буд.№ 23.

4.6. Про приватизацію кімнати № 538 у гуртожитку по вул. Миру, буд. № 8.

4.7. Про приватизацію кімнати № 819 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

4.8. Про відмову у приватизації кімнати № 2 у секції № 10 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 4.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.9. Про передачу багатоквартирного будинку № 22 по вул. Миру та майна ОСББ «ПЕРЛИНА МИРУ».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.10. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19.12.2019 щодо внесення змін до положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях.

5. Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1. Про внесення змін до договорів оренди землі з ФОП Головатенком Владиславом Миколайовичем та громадянкою Головатенко Юлією Вікторівною на земельні ділянки по вул. Миру, 7.

5.2. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянином Зиковим Романом Олексійовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 20.

5.3. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Скориченком Віктором Миколайовичем на земельну ділянку по вул. Строни, 5.

5.4. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Чистяковим Дмитром Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.

5.5. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ВЕСТ-ЕКСПРЕС» на земельну ділянку по вул. Добровольського, 2-Г.

5.6. Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Грищенко Мариною Василівною на земельну ділянку по   вул. Добровольського, 2-Д.

5.7. Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «ТД АКТИВ СЕРВІС» на земельну ділянку по вул. Добровольського, 2.

5.8. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 81.

5.9. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Владисенком Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 83. 

5.10. Про внесення змін до договорів оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельні ділянки по вулиці Лесі Українки, 51.

5.11. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Кушком Володимиром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки,97.

5.12. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Мельниченком Олександром Івановичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 55.

5.13. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

5.14. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

5.15. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Рященком Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 43.

5.16. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

5.17. Про припинення дії договору оренди землі з ФОП Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 63.

6. Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6.1. Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та проведення земельних торгів у формі аукціону.

6.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 15-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

6.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Беззубцевій Валерії Геннадіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Васюті Ганні Іванівні земельної ділянки у

с/т «Кварцит».

6.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Кроленко Лідії Григорівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Омелян Катерині Григорівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Паламарчуку Геннадію Юрійовичу земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Петровій Надії Михайлівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Марченко Наталі Борисівні земельної ділянки у с/т «Барвінок».

6.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сюткіну Юрію Євгеновичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

6.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» земельної ділянки на території м.Горішні Плавні Полтавської області.

6.12. Про надання дозволу гр. Кіму Андрієві Славовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай». 

6.13. Про надання дозволу гр. Кравчуку Василю Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

6.14. Про надання дозволу гр. Прядко Кристині Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

6.15. Про надання дозволу гр. Усенку Юрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

6.16. Про надання дозволу гр. Феніну Віктору Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

6.17. Про надання дозволу Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії Української Православної Церкви на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Конституції, 12.

6.18. Про надання дозволу Свято-Миколаївському собору Української Православної Церкви на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Добровольського, 44.

6.19. Про надання дозволу гр. Будзінському Анатолію Пилиповичу на тимчасове розташування збірно - розбірного металевого гаража для зберігання автомобіля в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

6.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ляшенку Андрію Петровичу по вул. Горького, 142-А.

6.21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ФО-П Завалій Юлії Іванівні по вул. Строни, 1.

6.22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

6.23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Лапковій Наталі Миколаївні по вул. Леонова, 30/7.

6.24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність Скрипник Ользі Анатоліївні по вул. Франка, 33.

6.25. Про припинення договору оренди землі з ФО-П Павлюченко Аллою Іванівною по вул. Конституції, 36.

6.26. Про передачу в оренду Жулі Юлії Олексіївні земельної ділянки по вул. Конституції, 36.

6.27. Про передачу в оренду Вінніченку Кирилу Олександровичу земельної ділянки по вул. Добровольського, 2-Б.

6.28. Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

6.29. Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію в районі ж/б №74 по проспекту Героїв Дніпра.

6.30. Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Конституції, 20.

6.31. Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію в мікрорайоні №15 м. Горішні Плавні.

6.32. Про внесення змін до рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.01.2020 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст». 

6.33. Про внесення змін до рішення 50 сесії Комсомольської міської ради 5 скликання від 18.08.2010 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку Релігійній громаді Церкви Християн Євангельської Віри «Слово Істини» та передачу земельної ділянки по вул. Молодіжна, 14/8 в постійне користування».

7. Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік.

7.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

7.3. Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м.Горішні Плавні за 2019 рік.

7.4. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

8. Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

8.1. Рішення 40 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 18.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

8.2. Рішення 40 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 18.12.2018 «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні на 2019 рік».

9. Різне.