Апаратна нарада

17.03.2020, 13:46

16 березня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду у великій залі Горішньоплавнівської міської ради для керівників структурних підрозділів ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств та бюджетних закладів, установ, організацій. 

Очільник міста привітав працівників житлово-комунальної сфери з професійним святом, що відбулося в неділю, із нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначив кращих представників. За вагомі трудові здобутки, якісне виконання службових обов’язків, багаторічну сумлінну працю Дмитро Биков вручив Подяки міського голови начальнику відділу водо- теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства Жанні Неклюдовій; за особистий внесок у забезпечення стабільної роботи підприємства, багаторічну сумлінну працю - маляру 4 розряду комунального житлово-експлуатаційного підприємства №4 Людмилі Борисенко; електрогазозварнику 5 розряду дільниці «Міські мережі водопостачання» комунального підприємства   «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Івану Гарькавому; асфальтобетоннику 4 розряду комунального підприємства «СпецЕко» Володимиру Дуброві; електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду комунального підприємства «Міськсвітло» Георгію Євтушенку; слюсарю-ремонтнику комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» Ігорю Єлсукову; оператору котельні комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» Ользі Капустян; слюсарю-сантехніку 4 розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 Денису Ковпелісу;  електромеханіку 4 розряду приватного підприємства «Міськліфт» Миколі Омеляну; лаборанту хімічного аналізу 3 розряду комунального підприємства   «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Наталії Павловській; водію автотранспортних засобів комунального підприємства «СпецЕко» Петру Роздайбіді; слюсарю-сантехніку 4 розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 Віктору Ткаченку; обхіднику водопровідно-каналізаційної мережі 3 розряду підприємства  «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Любові Цукан; заступнику головного бухгалтера комунального житлово-експлуатаційного підприємства №4 Оксані Чумаченко. 

У ході апаратної наради обговорили питання всеукраїнського рівня. 04 березня депутати Верховної Ради проголосували за відставку Глави Уряду Олексія Гончарука та більшістю голосів підтримали призначення на посаду Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Також Верховна Рада України підтримала оновлений склад Кабінету Міністрів України, запропонований новообраним Прем’єр-міністром.  

Міністерство фінансів, посилаючись на дані Державної казначейської служби, повідомляє про недовиконання державного бюджету за січень 2020 року на 24,5%. Міський голова прокоментував, що бюджет міста Горішні Плавні за січень-лютий виконано на 93%. В основному недовиконання виникло за рахунок перерахування ПрАТ «Полтавський ГЗК» до бюджету коштів на податок та збір на доходи фізичних осіб у грудні 2019 року авансовим платежем у рахунок платежів січня. Кошти від рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення ТОВ «Єристівський ГЗК» перераховано бюджету Дмитрівської сільської ради. У січні недоотримано кошти з орендної плати з юридичних осіб за рахунок сплати орендарями авансових платежів у грудні 2019 року.    

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів запровадив в Україні з 12 березня по 3 квітня карантин у навчальних закладах, закрив кордони, заборонив масові заходи. У Горішніх Плавнях оголошено карантин у навчальних закладах, введено обмеження на проведення культурних та спортивних масових заходів. За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» здійснюється закупка тест-систем та засобів індивідуального захисту для медиків і населення.  

Заслухали коментар першого заступника міського голови Олександра Чуприну щодо нарахувань населенню за спожиту теплову енергію в м. Горішні Плавні. Перший заступник міського голови зазначив, що деякі мешканці міста звернулися до виконавчого комітету за роз’ясненнями щодо порядку нарахування теплової енергії. Пояснив, що нарахування теплової енергії в місті відбувається відповідно до постанови КМУ від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». Відзначив, що механізм нарахування має декілька особливостей. Тариф є сталою величиною і в січні-лютому становить 1 898,77 грн за 1 Гкал, але у зв’язку зі змінами ціни на природний газ щомісячно змінюються нарахування. Ціну за теплову енергію за січень було зменшено на 10,27 % і фактично нарахування проводилося по 1 703,77 грн за 1 Гкал. У лютому ціну зменшено на 21,89 % і фактично нарахування відбулося по 1 483,13 грн за 1 Гкал. Наголосив, що загальну суму оплати за тепло за грудень, січень, лютий порівнювати некоректно через різну фактичну ціну за 1 Гкал щомісяця, різну температуру навколишнього середовища й різну кількість днів розрахункового періоду. Розрахунковий період за спожиту теплову енергію за грудень складає 23 доби (25.11.19-17.12.19), за січень - 30 діб (18.12.19-16.01.20), за лютий - 31 добу (17.01.20-16.02.20). Зауважив також, що у всіх 230 будинках Горішніх Плавнів встановлено побудинкові лічильники обліку теплової енергії згідно з якими проводять нарахування. Деякі будинки, зокрема ОСББ, здійснили термомодернізацію і встановили індивідуальні теплові пункти, що дозволяють значно скоротити втрати тепла й зменшити суми нарахувань за опалення. Саме тому оплата за тепло може відрізнятися щомісячно та адресно.   

Дмитро Биков відзначив колективи СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської: агітбригаду «Екологічна варта» (керівник Наталія Руденко), театр «Романтики» (керівники Наталія Руденко, Алла Чабанова), які вибороли два І місця у номінаціях «Краща агітбригада» і «Кращий екологічний театр» у зональному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». 

Міський голова привітав вихованок ДЮСШ міста Горішні Плавні: Поліну Тумко з ІІ місцем, Марію Невзорову з ІІІ місцем на Міжнародному дитячому турнірі з дзюдо «Київська весна». Відзначив їх наставника Ігоря Горяшина. Побажав спортсменкам і тренеру вдалих виступів, нових перемог. 

Очільник міста також відзначив вагомий спортивний здобуток – «бронзу» горішньоплавнівської боксерки Ганни Охоти (тренер Олександр Середницький) на  Міжнародному турнірі з боксу серед жінок та жінок-молоді «3rd Riga Ladies Boxing Cup 2020», що проходив із 04 по 09 березня у Ризі (Латвія).