Інформація про роботу Горішньоплавнівського міського ТЦСО «Калина» під час встановлення карантину

19.03.2020, 08:45

Інформація 

про роботу Горішньоплавнівського міського ТЦСО «Калина» під час встановлення карантину


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства соціальної політики України №3628/0/2-20/61 від 12.03.2020 р. «Про здійснення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19» ТЦСО «Калина» повідомляє, що з 16 березня 2020 року:

  • Призупинено надання послуг соціальної адаптації, денного догляду та послуги відділення адресної допомоги (перукарські, швацькі та майстра з ремонту взуття). 

  • Відділення соціальної допомоги вдома працює в штатному режимі.

  • Соціальна послуга догляду вдома та соціальна послуга паліативного догляду вдома надається в повному обсязі громадянам, з якими укладено договори про надання даних соціальних послуг. 

  • З мешканцями нашої громади, у яких виникла необхідність в соціальному обслуговуванні,  є можливість укласти договір про надання соціальних послуг у режимі «сьогодні на сьогодні». 

  • Пункт прокату технічних засобів реабілітації також задовольняє всі звернення. 

Увага! При територіальному центрі працює «Швидка соціальна допомога», що включає придбання та доставку ліків та продуктів харчування, надання інформаційних та консультативних послуг, психологічну підтримку. Створені бригади швидкого реагування. Сьогодні ми готові забезпечити одиноких та одиноко проживаючих громадян нашого міста всім необхідним для спокійного та комфортного перебування вдома на період карантину. 


Усі соціальні послуги надаються відповідно до Державних стандартів соціальних послуг. 


Звертаємо увагу, що всі працівники територіального центру мають при собі посвідчення з фото та мокрою печаткою (Убережіть себе від шахраїв!). 


Звертаємося до одиноких та одиноко проживаючих громадян літнього віку: якщо у вас виникла потреба у сторонній допомозі – телефонуйте нам із 08.00 до 17.00 години за номерами: 067-27-88-987; 097-673-16-84.