Порядок денний

10.04.2020, 11:38

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


13 квітня 2020                                        м. Горішні Плавні

13-30                                                   Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з   ФОП Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 67 по вулиці Добровольського.  

1.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

1.3.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в райні житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Герман Світланою Валеріївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 35.

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії  договору про встановлення  земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ–ЗБУТ» на земельну ділянку в    районі житлового будинку № 21 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення   земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в      районі житлового будинку № 42 (у дворі) по проспекту Героїв Дніпра.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення   земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ–ЗБУТ» на земельну ділянку в      районі гуртожитку по вулиці Портова, 1.

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення   земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в  районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по проспекту Героїв Дніпра.

1.11.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.12.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

1.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Дзюбою Наною Марсовною.

1.14.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Плескачем Володимиром Петровичем.

1.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Копичком Олексієм Костянтиновичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 14-А.

1.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 45.

1.17.  Про внесення змін та поновлення дії договорів оренди землі з ФОП Максименко Іриною Мусіївною на земельні ділянки по проспекту     Героїв Дніпра, 73.

1.18.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним акціонерним товариством  «ПОЛТАВСЬКИЙ ГІРНИЧО - ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» на земельну ділянку по вулиці Портова, 33.

1.19.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ     фірмою «ПРОСТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 13 по проспекту Героїв Дніпра.

1.20.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ     фірмою «ПРОСТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 83 по проспекту Героїв Дніпра.

1.21.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Семеновим Вадимом Вікторовичем по проспекту     Героїв Дніпра, 42.

1.22.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 13.

1.23.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

1.24.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

1.25.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою   Шишліковою Вікторією Сергіївною на земельну ділянку по вулиці   Чекаліна, 5-Є вимоги депутатської комісії.

1.26.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Суворовою Іриною Віталіївною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 89.

1.27.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.12.2019 щодо огорожі та благоустрою (ФОП Гармаш Євген Григорович).

1.28.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.12.2019 щодо оновлення фасаду  (ФОП Мельников Денис  Олександрович).


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління   архітектури і містобудування


2.1.  Про надання згоди ТОВ «АНТАЛИС» на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини     земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі     житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра.

2.2.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (п’ять) тимчасових споруд в районі будівлі № 1 по вул. Набережна.

2.3.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (три) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі будівлі № 1 по вул. Набережна.

2.4.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (чотири) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі     будівлі № 1 по вул. Набережна.

2.5.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (чотири) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі     будівлі № 1 по вул. Набережна.

2.6.  Про надання дозволу ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників.

2.7.  Про надання дозволу громадянину Азізову Віталію Юрійовичу на      розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність         земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.8.  Про надання дозволу громадянину Кондратенку Артуру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

2.9.  Про надання дозволу громадянину Коніну Віктору Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність          земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

2.10.  Про надання дозволу громадянину Романенку Дмитру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність     земельної ділянки у с/т «Наука».

2.11.  Про надання дозволу громадянці Скрипник Ользі Анатоліївні на         розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність         земельної ділянки у с/т «Наука».

2.12.  Про надання дозволу громадянину Огороднику Олегу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність     земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.13.  Про надання дозволу громадянину Мартиненку Олександру            Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у       власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Капустінському Віктору Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Урізченку Олександру Олеговичу земельної   ділянки у с/т «Вікторія».

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Пилипенку Миколі Петровичу земельної        ділянки у с/т «Кварцит».

2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Сторожевій Ніні Леонтіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Токаренко Інні Воломирівні земельної ділянки у с/т «Надія-2».

2.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Токаренку Роману Михайловичу земельної    ділянки у с/т «Надія-2».

2.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Павліні Юрію Станіславовичу земельної         ділянки у с/т «Урожай».

2.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу її в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по вул. Строни.

2.22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Низовенку Станіславу Івановичу по вул. Руднична, 15    м. Горішні Плавні.

2.23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Нечипоренко Раїсі Миколаївні по вул. Короленка, 6/13.

2.24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Моісеєву Євгенію Олександровичу по вул. Перфільєва, 68, в с. Келеберда.

2.25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Моісеєвій Наталі Юріївні по вул. Шевченка, 42, в

с. Келеберда.

2.26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Малишкіну Віталію Юрійовичу по вулиці Вишнева, 9, в с. Салівка.

2.27.  Про припинення договору оренди землі з громадянкою Колосовською Валентиною Миколаївною по вул. Руднична, 18-А.

2.28.  Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянину Кладченку Івану Олеговичу, громадянці Кладченко  Оксані Федорівні, громадянину Кладченку Олегу Анатолійовичу по вул. Руднична, 18-А.

2.29.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ВЕСТ-ЕКСПРЕС» по вул. Добровольського, 2-Г.

2.30.  Про передачу ПП «М ТРАНС» в оренду земельної ділянки по вул.     Добровольського, 2-Г.

2.31.  Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Микитенко Світлані Михайлівні по вул. Визволителів, 8 в с. Петрашівка.

2.32.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.33.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянці Ніці Ірині Вікторівні земельної ділянки по вул. Лесі  Українки, 67.

2.34.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність       громадянці Свіщовій Ірині Олегівні земельної ділянки по вул. Чкалова, 1.

2.35.  Про втрату чинності рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської  ради 7 скликання від 21.01.2020 року «Про надання дозволу   гр.  Кравченко Яні Жоржівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».


3.  Різне.