Порядок денний

15.04.2020, 16:49

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

П’ятдесят п’ята сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання


21 квітня 2020                                    м. Горішні Плавні

10-00                                               Велика зала міськради1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва:


Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2.  Про затвердження переліку перевізників, які включені до «Програми використання коштів місцевого бюджету на відшкодування  різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд в місті Горішні Плавні на 2020-2024 роки» у 2020 році.

1.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

1.4.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.


Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.5.  Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності   Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

1.6.  Про прийом-передачу майна Комунальному некомерційному підприємству «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської  області.


2.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

2.1.  Про внесення змін до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в новій редакціях» від 23.01.2018р. в новій редакції».

2.2.  Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2.3.  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2.4.  Інформація про використання коштів резервного фонду.


3.  Організаційні питання:


Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – в.о. начальника відділу кадрового забезпечення

3.1.  Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.


Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник Центру (відділу) надання адміністративних послуг

3.2.  Про затвердження Регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.


4.  Питання гуманітарного напрямку:


Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

4.1.  Про затвердження Положення про Горішньоплавнівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» у новій редакції.

4.2.  Про внесення змін  до   Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги із міського бюджету.  


Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

4.3.  Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 19 грудня 2019  «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік».


5.  Питання економічного розвитку та ресурсів:


Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5.1.  Про деякі  питання   нарахування  орендної плати за користування  нерухомим майном Горішньоплавнівської  міської об’єднаної  територіальної громади Полтавської області під час дії   обмежувальних заходів.

5.2.  Про внесення доповнення до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

5.3.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

5.4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

5.5.  Про затвердження нової  редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».

5.6.  Про затвердження нової редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

5.7.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП  «СпецЕко».


Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна –завідувач сектору реєстрації житлового відділу

5.8.  Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні.

5.9.  Про приватизацію кімнат № 307, № 344 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.


Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.10.  Про втрату чинності рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про здійснення допорогових закупівель за бюджетні кошти».

5.11.  Про деякі питання нарахування плати за договорами: про встановлення земельного сервітуту, особистого строкового сервітуту, суперфіцію, про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне користування.


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з   ФОП Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 67 по вулиці Добровольського.

6.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

6.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

6.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Герман Світланою Валеріївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 35.

6.5.  Про внесення змін та поновлення дії  договору про встановлення   земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ–ЗБУТ» на земельну ділянку в      районі житлового будинку № 21 по проспекту Героїв Дніпра.

6.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення  земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в      районі житлового будинку № 42 (у дворі) по проспекту Героїв Дніпра.

6.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення  земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ–ЗБУТ» на земельну ділянку в      районі гуртожитку по вулиці Портова, 1.

6.8.  Про внесення змін до договору про встановлення   земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

6.9.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по проспекту Героїв Дніпра.

6.10.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

6.11.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

6.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФОП Копичком Олексієм Костянтиновичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 14-А.

6.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 45.

6.14.  Про внесення змін та поновлення дії договорів оренди землі з ФОП Максименко Іриною Мусіївною на земельні ділянки по проспекту     Героїв Дніпра, 73.

6.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «ПОЛТАВСЬКИЙ ГІРНИЧО - ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» на земельну ділянку по вулиці Портова, 33.

6.16.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ     фірмою «ПРОСТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку    № 13 по проспекту Героїв Дніпра.

6.17.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ     фірмою «ПРОСТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку    № 83 по проспекту Героїв Дніпра.

6.18.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФОП Семеновим Вадимом Вікторовичем по проспекту     Героїв Дніпра, 42.

6.19.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 13.

6.20.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

6.21.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Шишліковою Вікторією Сергіївною на земельну ділянку по вулиці    Чекаліна, 5-Є.

6.22.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

6.23.  Про припинення дії договору суперфіцію з громадянкою Суворовою Іриною Віталіївною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 89.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про надання згоди ТОВ «АНТАЛИС» на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини   земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі     житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра.

7.2.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (п’ять) тимчасових споруд в районі будівлі № 1 по вул. Набережна.

7.3.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (три) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі будівлі № 1 по вул. Набережна.

7.4.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (чотири) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі     будівлі № 1 по вул. Набережна.

7.5.  Про укладання з ФОП Христиченко Оленою Іванівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи (чотири) пересувних тимчасових споруд (тіньові намети) в районі будівлі № 1 по вул. Набережна.

7.6.  Про надання дозволу ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників.

7.7.  Про надання дозволу громадянину Азізову Віталію Юрійовичу на      розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність         земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.8.  Про надання дозволу громадянину Кондратенку Артуру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

7.9.  Про надання дозволу громадянину Коніну Віктору Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

7.10.  Про надання дозволу громадянину Романенку Дмитру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність     земельної ділянки у с/т «Наука».

7.11.  Про надання дозволу громадянці Скрипник Ользі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність         земельної ділянки у с/т «Наука».

7.12.  Про надання дозволу громадянину Огороднику Олегу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність     земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.13.  Про надання дозволу громадянину Мартиненку Олександру Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Капустінському Віктору Івановичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Урізченку Олександру Олеговичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Пилипенку Миколі Петровичу земельної  ділянки у с/т «Кварцит».

7.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Сторожевій Ніні Леонтіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Токаренко Інні Воломирівні земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Токаренку Роману Михайловичу земельної    ділянки у с/т «Надія-2».

7.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Павліні Юрію Станіславовичу земельної  ділянки у с/т «Урожай».

7.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу її в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по вул. Строни.

7.22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Низовенку Станіславу Івановичу по вул. Руднична, 15    м. Горішні Плавні.

7.23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Нечипоренко Раїсі Миколаївні по вул. Короленка, 6/13.

7.24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Моісеєву Євгенію Олександровичу по вул. Перфільєва, 68, в с. Келеберда.

7.25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Моісеєвій Наталі Юріївні по вул. Шевченка, 42, в

с. Келеберда.

7.26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо       встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Малишкіну Віталію Юрійовичу по вулиці Вишнева, 9, в с.Салівка.

7.27.  Про припинення договору оренди землі з громадянкою Колосовською Валентиною Миколаївною по вул. Руднична, 18-А.

7.28.  Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність          громадянину Кладченку Івану Олеговичу, громадянці Кладченко      Оксані Федорівні, громадянину Кладченку Олегу Анатолійовичу по вул. Руднична, 18-А.

7.29.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ВЕСТ-ЕКСПРЕС» по вул. Добровольського, 2-Г.

7.30.  Про передачу ПП «М ТРАНС» в оренду земельної ділянки по вул.     Добровольського, 2-Г.

7.31.  Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Микитенко Світлані Михайлівні по вул. Визволителів, 8 в с. Петрашівка.

7.32.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної     житлової забудови мікрорайону Низи.

7.33.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність       громадянці Ніці Ірині Вікторівні земельної ділянки по вул. Лесі      Українки, 67.

7.34.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність       громадянці Свіщовій Ірині Олегівні земельної ділянки по вул. Чкалова, 1.

7.35.  Про втрату чинності рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської  ради 7 скликання від 21.01.2020 року «Про надання дозволу                гр.  Кравченко Яні Жоржівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у районі с/т «Юність-1».


8.  Різне.