Інформація

27.04.2020, 09:25

Повідомлення про оприлюднення 

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

документа державного планування (ДДП)

«Схема санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади»


На виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій та зауважень громадськості Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки Схеми санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади.

Схема санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади розробляється з метою  впровадження системи поводження з відходами, яка забезпечуватиме зменшення обсягів захоронення відходів, впровадження роздільного збирання відходів, безпечне поводження з відходами, в т.ч. небезпечними відходами у складі побутових відходів, максимально можливе використання вторинної сировини в складі відходів, створення системи прибирання території населеного пункту, яка попереджуватиме негативний вплив на довкілля та здоров’я населення. 

Схема санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади є документом державного планування, що підлягає затвердженню Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області.

Громадське обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО Схеми санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади починається з 30 квітня 2020 року і триває до 15 травня 2020 року включно.

Із Заявою можна ознайомитись в Департаменті житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 та на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради http://www.hp-rada.gov.ua

Зауваження і пропозиції до Заяви подаються у письмовому та електронному вигляді до Департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24;  e-mail:jkg_plavni@ukr.net

Строк подання зауважень та пропозицій: з 30 квітня 2020 року до 15 травня 2020 року включно.