Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

29.04.2020, 11:09

28 квітня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Вів засідання міський голова Дмитро Биков.  


Очільник міста повідомив членів виконавчого комітету, що сьогодні управлінням охорони здоров’я отримано матеріальну допомогу у вигляді виробів медичного призначення на 630 тис. грн. Міський голова подякував Костянтину Жеваго й Ferrexpo за цінну системну підтримку.   


Члени виконавчого комітету розглянули та ухвалили актуальний проєкт рішення про виділення коштів із резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об'єднаної територіальної громади на харчування медичних працівників, які ліквідовують наслідки медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, спричиненої коронавірусною інфекцією. Виділено 46 тис. грн із резервного фонду бюджету на забезпечення триразовим гарячим харчуванням медичних працівників, які задіяні в лікуванні хворих на COVID-19.   


У блоці питання гуманітарного та соціального напрямків опрацювали проєкти рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітньої дитини, про надання статусу та встановлення опіки над малолітньою. Розглянули питання управління соціального захисту населення про надання дозволу на здійснення правочину стосовно нерухомого майна недієздатного громадянина.  


Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з квітня 2020 року. 


Заслухали питання житлово-комунального господарства. Встановили форми для розрахунку тарифів на послугу з постачання теплової енергії і гарячої води. 


Розглянули та погодили проєкт рішення «Про організацію літнього відпочинку та забезпечення безпеки населення на водних об’єктах міста Горішні Плавні у 2020 році». Визначили місця масового відпочинку населення на водних об’єктах.  


Опрацювали питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Директор КЖЕП №4 Тетяна Прокопенко прозвітувала про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2019 рік. Зазначила, що в результаті фінансово-господарської діяльності за 2019 рік отримано прибуток у розмірі 279 тис. грн. Директор КЖЕП № 4 поінформувала, що підприємство виконало майже всі поставлені перед ним задачі з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Усі 58 будинків до початку опалювального сезону 2019-2020 років були готові. 


Директор КП готель «Славутич» Тамара Ліц доповіла про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2019 рік. За 2019 рік підприємство отримало фактичний прибуток 278 тис. грн. Із міського бюджету надійшло 1,3 млн грн. Кошти (1,2 млн грн) було витрачено на оплату капітальних ремонтів: готельних номерів 205, 206, 213; банкетної зали. Кімнати облаштовано сучасними меблями та електричними приладами. Також придбано кондиціонери й розроблено проєктно-кошторисну документації та її експертний звіт по об’єкту «Капітальний ремонт номерів і коридору третього поверху готелю «Славутич» за адресою: вул. Набережна, 1, м. Горішні Плавні Полтавської області». Директор комунального підприємства зазначила, що за власні кошти придбали 50 комплектів постільної білизни, 40 ковдр, 50 пледів, 250 махрових рушників, 10 електрочайників, СВЧ-піч, прасувальну дошку, праску. Для номерів класу «Люкс» закупили комплекти меблів для балконів, у банкетну залу - комплект штор, телевізор. Міський голова Дмитро Биков зазначив: «За останні роки ми значно просунулися в питанні оновлення комунального готелю. На високому рівні виконано реконструкцію та облаштування готельних номерів різного класу. Завершено капітальний ремонт коридору та банкетної зали, організовано сніданки для гостей готелю. Також здійснено реконструкцію ганку готелю, викладено сучасною бруківкою майданчик біля центрального входу. Звісно, ще маємо багато роботи, але крок за кроком наближаємося до кінцевої мети – готелю європейського рівня». Присутні взяли до відома звіти директорів комунальних підприємств. 


У ході роботи засідання члени виконавчого комітету розглянули також питання приватизації та обліку комунального майна, житлові та організаційні питання.