Порядок денний

14.05.2020, 13:06

П’ятдесят шостої сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


19 травня 2020     м. Горішні Плавні

10-00                 Велика зала міськради


1. Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2. Про внесення змін  до «Програми використання коштів місцевого бюджету на відшкодування  різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд в місті Горішні Плавні на 2020-2024 роки».

1.3. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

2. Питання гуманітарного напрямку: 

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.1. Про внесення змін до рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції». 

2.2. Про зміну складу засновників та найменування закладу освіти, який знаходиться на території Салівського старостинського округу.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

2.3. Про затвердження прейскуранта цін на  платні  послуги, що   надаються (медичними закладами) комунальними некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2.4. Про затвердження Програми сприяння Горішньоплавнівській державній податковій інспекції Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області у покращенні умов обслуговування платників податків на 2020 рік.

3. Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.1. Про внесення змін до нормативних актів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м.Горішні Плавні.

3.2. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Ісаєвою Яриною Петрівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

3.3. Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

3.4. Про включення об’єкта комунальної власності до Переліку другого типу.

4.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

4.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за І квартал 2020 року.

4.2. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

4.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

4.4. Інформація про використання коштів резервного фонду.

5. Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

5.2. Про внесення   змін   до   договору  з ФОП Новіком Олександром Олександровичем про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

5.3. Про поновлення дії договору оренди землі з ВТП «САМВЕЛ» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 37-Б.

5.4. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провул. Лесі Українки, 16.

5.5. Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25. 

5.6. Про внесення змін та поновлення дії договору оренди  землі з ФОП Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.

5.7. Про внесення змін до договорів оренди землі з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельні ділянки по вул. Соборна.

6. Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6.1. Про проведення інвентаризації земель загального користування під озером Парковим в межах 9-ого мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

6.2. Про проведення інвентаризації земель території 13-ого мікрорайону м.Горішні Плавні Полтавської області.

6.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Шишацькій Степанії Михайлівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

6.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 28.

6.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Підусту Петру Івановичу по пров. Гончарова, 4.

6.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 0,0520 га, на вул. Миру та проведення земельних торгів.

6.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 2,0000 га, на вул. Будівельників та проведення земельних торгів.

6.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 0,0321 га, на вул. Будівельників та проведення земельних торгів.

6.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра.

6.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 1-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

6.11. Про надання дозволу громадянину Мирошниченку Івану Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  по вул. Лесі Українки, 23 в с. Салівка.

6.12. Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок по вул. Короленка та пров. Степовому у м. Горішні Плавні Полтавської області.

6.13. Про встановлення земельного сервітуту в інтересах громадянки Печеної Інни Володимирівни по вул. Строни, 2-В.

6.14. Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Миру,10.

6.15. Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ОФЕР УА» по вул. Миру, 10-Г.

6.16. Про передачу ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «УКРСПЕЦТЕПЛО» в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 10-Г.

6.17. Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Шалаєву Олексію Едуардовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 79.

6.18. Про припинення договору оренди землі та передачу земельної ділянки в оренду по вул. Гірників, 2.

7. Про зняття з контролю рішення міської ради:

Доповідає:  Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

7.1. Рішення 53 сесії 6 скликання від 27 січня 2015 року «Про затвердження міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2015-2020 роки».

8. Різне.