Порядок денний

1.07.2020, 14:42

П’ятдесят восьма сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

07 липня 2020  м. Горішні Плавні

10-00 Велика зала міськради


1. Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

1.2. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

1.3. Про прийом-передачу ДНЗ «Казка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.4. Про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території по вул. Набережна,1 м.Горішні Плавні Полтавської області».

1.5. Про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Будівництво пандусу до будівлі по вулиці Набережна,1 м. Горішні Плавні Полтавської області».

2. Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

2.1. Про внесення змін до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в новій редакціях» від 23.01.2018р.».

2.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2.3. Інформація про використання коштів резервного фонду.

3. Організаційні питання:

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.1. Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.

3.2. Про затвердження Положення про старосту.

3.3.    Про покладання на в.о. старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

3.4. Про реорганізацію територіальних громад.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

3.5. Про утворення Григоро-Бригадирівського старостинського округу та призначення виконуючого обов’язків старости. 

3.6. Про утворення Дмитрівського старостинського округу та призначення виконуючого обов’язків старости.

3.7. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

4. Питання гуманітарного напрямку: 

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

4.1. Про затвердження міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2024 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

4.2. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 грудня 2019 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік». 

5. Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів  

5.1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

5.2. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

5.3. Про визнання майна об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.4. Про внесення змін до нормативних актів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м.Горішні Плавні.

5.5. Про приватизацію кімнати №532 у гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.

5.6. Про приватизацію кімнати №832 у гуртожитку по вул.Портовій, буд. №1.

5.7. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Крутоголовою Антониною Валеріївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні. 

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.8. Про відчуження майна, яке перебуває в комунальній власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області шляхом дарування ГО «Краплинка».

5.9. Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання від 16 липня 2019 «Про безоплатну передачу об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури». 

5.10. Про відчуження майна, яке перебуває на балансі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.11. Про впорядкування процедури призначення керівника надавача соціальних послуг, що перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

5.12. Про внесення змін до рішення 20 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області».

6. Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.1. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Дідиком Миколою Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Хвойна, 12.

6.2. Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

6.3. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Захарньовим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Тополина, 22.

6.4. Про поновлення дії до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Колесніковою Ярославою Юріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

6.5. Про внесення змін до договорів оренди землі з АТ«ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельні ділянки по вул. Соборна.

6.6. Про внесення змін до договорів оренди землі з ТОВ «САГ БІПІ» на земельні ділянки по вулиці Будівельників, 58-А та 58-Б.

6.7. Про внесення змін до договору оренди землі з ВТП «СВІТАНОК» ЛТД на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 46.

6.8. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Сергіним Павлом Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 57 по проспекту Героїв Дніпра.

6.9. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Сорокою Ігорем Анатолійовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 91.

6.10. Про поновлення дії договору оренди землі з ПАТ «Укртелеком» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 55.

6.11. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Чорною Вірою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 26.

6.12. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Чорнобай Ніною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вул. Добровольського.

6.13. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Едуардом Дмитровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 77.

6.14. Про внесення змін до договору оренди землі з гро. Янішевським Антоном В’ячеславовичем  на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 15.

7. Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Горішні Плавні Полтавської області.

7.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 0,0310 га, на вул. Строни та проведення земельних торгів.

7.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 5-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.4. Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Саркісян С.А. для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

7.5. Про включення земельної ділянки на вулиці Набережна до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

7.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Лобанову Дмитру Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.7. Про надання дозволу громадянці Іваницькій Олені Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

7.8. Про надання дозволу громадянину Хрипку Сергію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність - 1».

7.9. Про надання дозволу громадянину Комликову Євгенію Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Евріка».

7.10. Про надання дозволу громадянці Сіренко Ілоні Валеріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Евріка».

7.11. Про надання дозволу СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКИ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра.

7.12. Про надання дозволу громадянці Литвиненко Ларисі Георгіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лісна.

7.13. Про надання дозволу гр. Мосієнку Юрію Вадимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки по вул. Лиманна, 108.

7.14. Про надання дозволу громадянину Стеблюку Анатолію Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по пров. Степовий, 22.

7.15. Про надання дозволу громадянці Малик Любові Кирилівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по пров. Степовий, 4.

7.16. Про надання дозволу ТОВ ФІРМІ «ПРОСТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Строни, 1.

7.17. Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на території міста Горішні Плавні.

7.18. Про надання дозволу ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «ВЕТЕРАН-2008» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Космонавтів, 6-А.

7.19. Про надання згоди ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ТОРГБУДТРЕСТ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 23-А.

7.20. Про проведення поділу земельної ділянки на розі вул. Чекаліна та вул. Лесі Українки.

7.21. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право земельного сервітуту ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Золотухіній Інні Іванівні по вул. Лісна, 87. 

7.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Козюрі Юлії Миколаївні по вул. Горького, 24.

7.24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу КП «ВІЧНІСТЬ» її в постійне користування в с. Карпівка.

7.25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу КП «ВІЧНІСТЬ» її в постійне користування в с. Салівка.

7.26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянці Низькоус Наталії Анатоліївні та громадянину Марченку Анатолію Анатолійовичу по вул. Перфільєва, 92, с.Келеберда.

7.27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 57.

7.28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Лесі Українки, 59.

7.29. Про припинення права постійного користування, передачу земельних ділянок в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Будівельників.

7.30. Про передачу в оренду громадянину Воробйову Ігорю Сергійовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 75.

7.31. Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «МОЛОДІЖНЕ 78» по проспекту Героїв Дніпра, 78.

7.32. Про передачу у власність громадянину Кучмі Миколі Федоровичу земельної   ділянки по вул. Гірників.

7.33. Про передачу в оренду громадянину Романову Сергію Івановичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 21.

7.34. Про передачу в оренду громадянину Нездолію Сергію Олександровичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 50.

7.35. Про передачу в оренду громадянину Новаку Валерію Валерійовичу земельної ділянки по вул. Р. Кириченко, 7.

7.36. Про визнання таким, що втратили чинність, деяких рішення міської ради.

7.37. Про внесення змін до рішення 50 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 26.11.2019 року «Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок на території м. Горішні Плавні.

8. Різне.