Відбулося засідання 58 сесії Горішньоплавнівської міської ради

9.07.2020, 11:47

07 липня відбулося засідання п’ятдесят восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради. Вів засідання міський голова Дмитро Биков. Присутні 27 депутатів.


Міський голова представив директора Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» Надію Сакун, яка призначена на посаду за результатами конкурсу, та директора позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Ларису Теслю.


У розділі питань житлово-комунального господарства та будівництва директор департамент Петро Василюк представив зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2020 роки за рахунок пересування коштів. Затвердили зміни до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської ОТГ на 2016-2020 роки: із  будівництва споруд по вул.Будівельників, 59 (КПП з ваговою та огорожею) знято 1 млн 52 тис. грн на будівництво автоматичної системи поливу в районі Вічного вогню по вул.Миру (298,4 тис. грн), на визначення морфологічного складу твердих побутових відходів, що утворюються на території горішньоплавнівської міської ОТГ; на догляд за зеленими насадженнями (79,9 тис. грн); на придбання обладнання для збору твердих побутових відходів: 50 шт. контейнерів 1,1 м³ (625 тис.грн).


Начальник управління по інвестиціях і будівництву Олександр Кравченко доповів про прийом-передачу ДНЗ «Казка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу м. Горішні Плавні Полтавської області; про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території по вул.Набережній,1 м.Горішні Плавні Полтавської області; про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Будівництво пандусу до будівлі по вулиці Набережній, 1 м. Горішні Плавні Полтавської області.


У розділі фінансових питань внесли зміни до положень про відділ бухгалтерського обліку, організаційної та кадрової роботи; про бюджетний відділ; про сектор фінансів галузей виробничої сфери; про сектор доходів та економічного аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів фінансового управління Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Начальник фінансового управління Алла Говорун доповіла про зміни до рішення міської ради від 19.12.2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Загальний обсяг видатків бюджету збільшується на 4, 8 млн грн, зокрема: за рахунок вільного залишку загального фонду збільшується на 53 тис. грн департаменту житлово-комунального господарства (придбання оргтехніки, комп’ютерного обладнання та придбання, виготовлення мап); за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду, збільшується на 974 тис. грн відділу освіти (для придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти); за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету збільшується на суму 1 млн грн відділу освіти (для закупівлі засобів навчання, обладнання, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання для початкових класів нової української школи, та обладнання, інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, у тому числі навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для закладів загальної середньої освіти, що беруть участь у експерименті з реалізації Державного стандарту освіти).


За рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету (кошти Фонду розвитку територій області) збільшується на суму 3,1 млн грнзокрема головним розпорядникам: управлінню охорони здоров’я на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для КНП «ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні» на суму 800 тис. грн (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Володимира Говоренка); департаменту житлово-комунального господарства на суму 1,8 млн грн на будівництво дитячих спортивно-ігрових майданчиків, що підлягають встановленню за адресами: просп.Героїв Дніпра, 35 (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Дмитра Півня); просп.Героїв Дніпра, 77 (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Геннадія Нежурбіди); вул.Миру, 10 (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Дмитра Півня); вул.Миру, 14 (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Геннадія Нежурбіди); вул.Строни, 4 (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Дмитра Півня); вул.Конституції, 46 (за пропозицією депутатів Полтавської обласної ради Дмитра Півня та Геннадія Нежурбіди); фінансовому управлінню передати субвенцію з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів за рахунок коштів місцевих бюджетів 500 тис. грн на реконструкцію даху в Дмитрівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Дмитрівської сільської ради (за пропозицією депутата Полтавської обласної ради Дмитра Спатаря).


За рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету (кошти на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми) зменшується на 352 тис. грн.


Заслухали інформацію про використання коштів резервного фонду: рішенням 51 сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради «Про бюджет Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» затверджено резервний фонд в обсязі 5 млн 754 тис. 169 грн; 5 млн грн рішенням виконкому виділено на запобігання виникненню надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; 45 тис. 955 грн виділено рішенням виконкому на харчування медпрацівників, які ліквідують наслідки медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. На 01.07.2020 обсяг коштів резервного фонду становить 708 тис. 214 грн. 


Начальник юридичного відділу Олена Таран доповіла про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Григоро-Бригадирівської сільської територіальної громади та Дмитрівської сільської територіальної громади. Депутати затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальних громад, Положення про старосту. Рішенням сесії утворили Григоро-Бригадирівський старостинський округ та Дмитрівський старостинський округ, призначили виконуючих обов’язки старости, на в.о.старост поклали обов’язки з вчинення нотаріальних дій, внесли зміни до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.


У розділі питань гуманітарного напряму заслухали інформацію начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марини Горбенко про виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2016-2019 роках, затвердили міську Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2024 роки. Внесли зміни до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 грудня 2019 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік», доповнивши список медичних працівників галузі охорони здоров’я, які потребують забезпечення житлом.


Депутати міської ради затвердили розмір статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко», розмір статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ. Визнали об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ об’єкти благоустрою, розташовані в районі будинків №74 і №78 по просп.Героїв Дніпра: сквер FERREXPO, паркове освітлення, опори і світильники; фасад будинку №74, стоянки.


Внесли зміни до рішення 20 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками на території Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області», розглянули питання поновлення прав користування земельними ділянками.


У розділі питань архітектури і містобудування розглянули 37 питань, зокрема, прийняли рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Горішні Плавні Полтавської області».