До уваги внутрішньо переміщених осіб!

17.07.2020, 08:07

Шановні отримувачі грошових державних допомог. Управління соціального захисту населення повідомляє, що внесені зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.


У разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до уповноваженого органу.


Шановні отримувачі щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, вам протягом одного місяця після скасування карантину необхідно буде звернутися до управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області з заявою про призначення допомоги на наступний шестимісячний термін.


Начальник УСЗН Світлана Чернявська