Порядок денний

7.08.2020, 11:04

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів10 серпня 2020                                            м. Горішні Плавні

13-30                                                        Мала зала міськради


1. Питання поновлення прав користування земельними ділянками:


Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

1.1. Інформація щодо нових змін в законодавстві з питань оренди земельних ділянок.

1.2. Про внесення змін до договору оренди землі з приватним підприємством «Автотехнічний центр «Фаетон» на земельну ділянку по вул. Строни, 15-А.

1.3.Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Дерегою Костянтином Петровичем, ФОП Стецьким Володимиром Андрійовичем,  на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 79.

1.4. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Корольовим Андрієм Петровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 69.

1.5. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Кузнєцовим Євгеном Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 71.

1.6. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Легаєм Андрієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 28.

1.7. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Морозом Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Соборна, 61.

1.8. Про поновлення договору оренди землі з громадянкою Старостіною Оленою Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Чекаліна, 16-Г.

1.9. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ФІРМА «АДІС» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

1.10. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Шишкою Олегом Олександровичем на земельну ділянку по провулку Лісний, 9.

1.11. Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 13.04.2020 щодо оновлення зовнішнього вигляду (ФОП Копичко Олексій Костянтинович).

1.12. Про виконання протокольного доручення депутатських комісій від 10.12.2019 та 13.04.20 щодо оновлення фасаду (ФОП Мельников Денис Олександрович).

1.13. Про виконання протокольного доручення депутатських комісій від 12.05.2020 та 26.06.2020 щодо прибрання навісів та конструкції за межами земельної ділянки ВТП «САМВЕЛ».  


2. Питання архітектури і містобудування:


Доповідає: Охтирська Ольга Володимирівна – начальник відділу містобудівного кадастру та земельних відносин, заступник начальника управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області


2.1. Розгляд заяви ФО-П Волошиної Вікторії Миколаївни щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (для торгівлі продуктами) в районі житлового будинку № 37 по вул. Добровольського.

2.2. Розгляд заяви ТОВ «АНТАЛИС» щодо можливості розміщення групи тимчасових споруд (дві) з сезонним майданчиком для провадження підприємницької діяльності (для торгівлі продуктами харчування) в районі житлового будинку № 24 по проспекту Героїв Дніпра.

2.3. Розгляд звернення громадянина Бикова Григорія Даниловича щодо розміщення гаража біля місця проживання в районі житлового будинку № 41 по проспекту Героїв Дніпра.   

2.4. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.5. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.6. Про включення земельної ділянки на вулиці Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.7. Про включення земельної ділянки на вулиці Добровольського до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.8. Про розроблення Генерального плану с. Келеберди Кременчуцького району Полтавської області.

2.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Кравчуку Василю Івановичу земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

2.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Приймі Оксані Дмитрівні земельної ділянки у с/т «Гірник».

2.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Охтирській Світлані Федорівні земельної ділянки у с/т «Евріка».

2.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Фоменку Віталію Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Фоменку Юрію Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Ткаченку Віктору Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Ткаченко Тетяні Олександрівні земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Скрипник Ользі Анатоліївні земельної ділянки у с/т «Наука».

2.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Огороднику Олегу Олександровичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.18. Про надання дозволу громадянці Бикановій Парасковії Арсентіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т  «Будівельник».

2.19. Про надання дозволу громадянці Ольховицькій Катерині Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.20. Про надання дозволу громадянці Довгун Лідії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».

2.21. Про надання дозволу громадянину Терещенку Віктору Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.22. Про надання дозволу громадянину Шинкаренку Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Мічурінець».

2.23. Про надання дозволу громадянину Тичині Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».

2.24. Про надання дозволу ВТП «ПРОМІНЬ» та Попову Юрію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 64.

2.25. Про надання дозволу Державному підприємству «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території м. Горішні Плавні.

2.26. Про надання дозволу громадянину Рубану Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Сонячна, 19.

2.27. Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХ ЛТД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення.

2.28. Про надання дозволу ВКФ «ЛЕГПРОМСЕРВІС» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по проспекту Героїв Дніпра, 6.

2.29. Про надання згоди громадянину Копичку Олексію Костянтиновичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Добровольського, 14-А.

2.30. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Кот Наталії Андріївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.

2.31. Про погодження технічної документації із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки на розі вул. Чекаліна та вул. Лесі Українки у місті Горішні Плавні.

2.32. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ТОРГБУДТРЕСТ» по проспекту Героїв Дніпра, 23-А.

2.33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мосієнку Юрію Вадимовичу по вул. Лиманна, 108.

2.34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності громадянину Скляру Сергію Васильовичу, цільове призначення якої змінюється по вул. Центральна, 1, у с. Салівка.

2.35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Мартиненку Максиму Олександровичу земельної ділянки по вул. Перемоги, в с. Салівка.

2.36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Литвиненко Ларисі Георгіївні по вул. Лісна.

2.37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянину Спиці Анатолію Павловичу, громадянці Спиці Валентині Іванівні, громадянці Бойченко Олені Миколаївні по вул. Лісна, 47/1 у м. Горішні Плавні.

2.38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Шмауц Катерині Павлівні по пров. Рибацькому, 10, в с. Келеберда.

2.39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Уткіній Тамілі Василівні по вул. Озерна, 5, у с. Махнівка.

2.40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Добровольського, 44.

2.41. Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Шишці Олегу Олександровичу земельної ділянки по пров. Лісний, 9.

2.42. Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Рященку Олександру Олександровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 43.

2.43. Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 45.

2.44. Про припинення дії договору оренди землі з ТОВ «АКБ-ЛІНК» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 96.

2.45. Про припинення договору оренди землі та передачу громадянину Коліщаку Станіславу Васильовичу в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 32.

2.46. Про передачу в оренду громадянину Вдовенку Валерію Володимировичу та громадянину Гиричу Петру Іллічу земельної ділянки по вул. Будівельників, 32.

2.47. Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «ПЕРШОПРОХІДЦІВ 5» по вул. Першопрохідців, 5.

2.48. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 11 сесії міської ради 6 скликання від 23.08.2011.


3. Різне.