Порядок денний

13.08.2020, 11:06

П’ятдесят дев’ята сесії Горішньоплавнівської міської ради
Полтавської області сьомого скликання


18 серпня 2020                              м. Горішні Плавні
10-00                                    Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 
Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства
1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.
1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.
1.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».
Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву
1.4.  Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.


2.  Організаційні питання:
Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради
2.1.  Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».
2.2.  Про нагородження відзнакою міської ради «Вдячність громади».
Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу
2.3.  Про внесення змін до рішення 58 сесії міської ради 7 скликання «Про реорганізацію територіальних громад» від 07.07.2020.
Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю
2.4.  Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.
Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення
2.5.  Про виплату середньої заробітної плати Шинкоренко Н.О. – колишньому секретарю і депутату Дмитрівської сільської ради сьомого скликання міста Горішні Плавні Полтавської області.
2.6.  Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.
Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності
2.7.  Про внесення змін до рішення 51 сесії 7 скликання від 19.12.2019 «Про впорядкування умов оплати праці міського голови Бикова Дмитра Геннадійовича у 2020 році».
2.8.  Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки».
2.9.  Про внесення змін до рішення 53 сесії 7 скликання від 18.02.2020 «Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру №5348 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області на 2020 рік».


3.  Питання гуманітарного напрямку: 
Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти
3.1.  Про ліквідацію Салівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.
3.2.  Про зміну назви закладу освіти.
3.3.  Про створення філії опорного закладу освіти.
3.4.  Про визначення категорій учнів, що забезпечуються безкоштовним гарячим харчуванням у закладах загальної середньої освіти.
3.5.  Про внесення змін до рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції».
Доповідає: Панченко Аліна Миколаївна – в.о. начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці
3.6.  Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.
Доповідає: Терещенко Алла Петрівна – в.о. начальника управління охорони здоров’я
3.7.  Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальними некомерційними медичними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.
4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:
Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів
4.1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».
4.2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».
Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу
4.3.  Про затвердження розпоряджень міського голови.
4.4.  Про приватизацію кімнати № 203 у гуртожитку по вул. Миру, буд. № 8.
4.5.  Про приватизацію кімнати № 501 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.
4.6.  Про приватизацію кімнат № 1, № 2 у секції № 2 у гуртожитку вул. Космонавтів, буд. № 5.
4.7.  Про приватизацію кімнат № 3, № 4 у секції № 8 у гуртожитку вул. Космонавтів, буд. № 5.
4.8.  Про відмову у приватизації кімнати № 327 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.
4.9.  Про внесення змін до рішення 33 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.04.2018 «Про житловий фонд соціального призначення».
Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна
4.10.  Про включення об’єктів, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу.
4.11.  Про внесення доповнення до Переліку об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області, що підлягають приватизації.
4.12.  Про звернення до Кобеляцької районної ради щодо передачі майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.


5.  Фінансове питання:
Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління
5.1.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за І півріччя 2020 року.
5.2.  Про здійснення запозичення до бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.
5.3.  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
5.4.  Інформація про використання коштів резервного фонду.


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 
Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю
6.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним підприємством «Автотехнічний центр «Фаетон» на земельну ділянку по вул. Строни, 15-А.
6.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Дерегою Костянтином Петровичем, ФОП Стецьким Володимиром Андрійовичем, на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 79.
6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Корольовим Андрієм Петровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 69.
6.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Кузнєцовим Євгеном Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 71.
6.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Легаєм Андрієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 28.
6.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Морозом Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Соборна, 61.
6.7.  Про поновлення договору оренди землі з громадянкою Старостіною Оленою Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Чекаліна, 16-Г.
6.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «ФІРМА «АДІС» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.


7.  Питання архітектури і містобудування:
Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування
7.1.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.
7.2.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.
7.3.  Про включення земельної ділянки на вулиці Будівельників до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
7.4.  Про розроблення Генерального плану с. Келеберди Кременчуцького району Полтавської області.
7.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Кравчуку Василю Івановичу земельної ділянки у с/т «Берізка-1».
7.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Приймі Оксані Дмитрівні земельної ділянки у с/т «Гірник».
7.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Охтирській Світлані Федорівні земельної ділянки у с/т «Евріка».
7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Фоменку Віталію Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».
7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Фоменку Юрію Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».
7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Ткаченку Віктору Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Металіст».
7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Ткаченко Тетяні Олександрівні земельної ділянки у с/т «Металіст».
7.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Скрипник Ользі Анатоліївні земельної ділянки у с/т «Наука».
7.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Огороднику Олегу Олександровичу земельної ділянки у с/т «Урожай».
7.14.  Про надання дозволу громадянці Бикановій Парасковії Арсентіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Будівельник».
7.15.  Про надання дозволу громадянці Ольховицькій Катерині Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».
7.16.  Про надання дозволу громадянці Довгун Лідії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Коноплянка».
7.17.  Про надання дозволу громадянину Терещенку Віктору Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».
7.18.  Про надання дозволу громадянину Шинкаренку Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Мічурінець».
7.19.  Про надання дозволу громадянину Тичині Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».
7.20.  Про надання дозволу ВТП «ПРОМІНЬ» та Попову Юрію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 64.
7.21.  Про надання дозволу Державному підприємству «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території м. Горішні Плавні.
7.22.  Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХ ЛТД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення.
7.23.  Про надання дозволу ВКФ «ЛЕГПРОМСЕРВІС» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по проспекту Героїв Дніпра, 6.
7.24.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Кот Наталії Андріївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 13 по вул. Миру.
7.25.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на розі вул. Чекаліна та вул. Лесі Українки у місті Горішні Плавні.
7.26.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ТОРГБУДТРЕСТ» по проспекту Героїв Дніпра, 23-А.
7.27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу земельної ділянки у власність громадянину Мосієнку Юрію Вадимовичу по вул. Лиманна, 108.
7.28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності громадянину Скляру Сергію Васильовичу, цільове призначення якої змінюється по вул. Центральна, 1, у с. Салівка.
7.29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Мартиненку Максиму Олександровичу земельної ділянки по вул. Перемоги, в с. Салівка.
7.30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Литвиненко Ларисі Георгіївні по вул. Лісна.
7.31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянину Спиці Анатолію Павловичу, громадянці Спиці Валентині Іванівні, громадянці Бойченко Олені Миколаївні по вул. Лісна, 47/1 у м. Горішні Плавні.
7.32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Шмауц Катерині Павлівні по пров. Рибацькому, 10, в с. Келеберда.
7.33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Уткіній Тамілі Василівні по вул. Озерна, 5, у с. Махнівка.
7.34.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Добровольського, 44.
7.35.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Шишці Олегу Олександровичу земельної ділянки по пров. Лісний, 9.
7.36.   Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 45.
7.37.  Про припинення дії договору оренди землі з ТОВ «АКБ-ЛІНК» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 96.
7.38.  Про припинення договору оренди землі та передачу громадянину Коліщаку Станіславу Васильовичу в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 32.
7.39.  Про передачу в оренду громадянину Вдовенку Валерію Володимировичу та громадянину Гиричу Петру Іллічу земельної ділянки по вул. Будівельників, 32.
7.40.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «ПЕРШОПРОХІДЦІВ 5» по вул. Першопрохідців, 5.
7.41.  Про визнання таким, що втратило чинність рішення 11 сесії міської ради 6 скликання від 23.08.2011.


8.  Різне.