Чемпіонат світу з фрі-файту 2011

9.09.2011, 09:30

Більшість нагород – у комсомольчан

27 серпня у португальському місті Візеу (Португалія) пройшов чемпіонат світу з фрі-файту 2011 (WUFC). Збірна України показала блискучий результат, ставши командним чемпіоном світу. У складі збірної України виступали 14 спортсменів. Загалом вони завоювали 14 медалей – 5 золотих, 5 срібних та 4 бронзових. Таким чином Україна стала командним чемпіоном світу. У чемпіонаті брали участь 27 країн.  50% нагород збірної України  вибороли спортсмени з Комсомольська. Чемпіонами світу стали наші Володимир Шемаров та Артем Таньшин.

1 вересня в малій залі міськвиконкому з прославленими хлопцями зустрівся міський голова Сергій Супрун, який привітав винуватців свята та виказав упевненість в подальших перемогах комсомольчан. Як зауважив Сергій Андрійович, міська влада завжди сприятиме розвитку цього виду спорту в Комсомольську, як пропагандиста здорового способу життя.

Голова обласної федерації фрі файта і східних єдиноборств Євген Мельников поінформував про хід змагань та виступи наших хлопців. Також він подякував міській владі та Благодійному фонду «Полтавський ГЗК» за допомогу в організації поїздки на чемпіонат світу в Португалію. Володимир Шемаров, заслужений тренер України, у схвильованому виступі не приховував гордості за своїх вихованців. Він щиро подякував хлопцям, які влітку завзято тренувались. Тож їхній результат на чемпіонаті світу – це перемога всіх членів команди.

Додамо, що саме пояс чемпіона світу став кращим подарунком для Володимира Шемарова, який 3 вересня відсвяткував свій 35-й день народження.

В планах – проведення змагань на Кубок України з фрі файту у Комсомольську в лютому 2012 року. Чекаємо перемог!

Довідка.

 Фрі-файт – це вид спорту, бойове мистецтво, яке поєднує елементи ударних технік (боксу, кікбоксінгу) та боротьби. Окрім того, це система виховання, яка заснована на таких одвічних поняттях, як батьки, батьківщина, учитель. Він створений усередині 90-х майстром бойових єдиноборств, керівником школи «Пересвіт» Андрієм Старовойтом. Сьогодні це популярний напрям контактних єдиноборств, яким займаються тисячі людей в Україні, Португалії, Італії, Сполучених Штатах Америки, Бразилії, Китаї. У 2004 році фрі-файт офіційно зареєстрований як вид спорту, і, до речі, визнаний першим створеним в Україні видом спорту.