Перевірили готовність ДЮСШ та шкіл естетичного виховання до 2020-2021 навчального року

1.09.2020, 09:40

31 серпня в місті Горішні Плавні за головування заступника міського голови Надії Угнічевої було проведено огляд ДЮСШ та шкіл естетичного виховання щодо їх  готовності до 2020-2021 навчального року. Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу закладів, навчальні класи, приміщення, де відбувається навчально-тренувальний процес. 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська прозвітувала, що в 2020 році школами естетичного виховання освоєно 330 тис. грн бюджетних коштів. ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на підготовку до нового навчального року використано 114 тис. грн. Виконано ремонт кабінету (26 тис. грн), придбано музичні інструменти (скрипку, гітару, укулеле – 15 тис. грн), аксесуари для музичних інструментів (пюпітр, банкетки, кейси та інше – 32 тис. грн), жалюзі рулонні та вертикальні (9 тис. грн), офісні меблі (8 тис. грн), LED-освітлення (3,5 тис. грн), інше. 


У ПСМНЗ «Дитяча художня школа» за рахунок бюджетних коштів (216 тис. грн) здійснено капітальний ремонт санвузла школи (163 тис. грн), встановлено охоронну сигналізацію (26 тис. грн), придбано бойлер (4 тис. грн), світлозахисні штори (14 тис. грн), інше. 


Директор ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолій Головня повідомив, що на 01.09.2020 затверджено контингент учнів – 320 осіб, 36 викладачів. До занять залучаються діти віком від 7 до 17 років. Розмір батьківської плати за навчання в ПСМНЗ «Дитяча музична школа» складає від 60 до 80 гривень - це найнижчий розмір батьківської плати по Полтавській області. А учні пільгових категорій на 100% звільняються від сплати за навчання. Анатолій Головня зазначив: «Упродовж останніх 5 років зовнішній вигляд приміщень, матеріально-технічна база школи безумовно змінилися на краще. Також зросла кількість перемог наших музичних колективів. Ми цінуємо фінасову підтримку міської адміністрації, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та будемо й надалі підвищувати свій рівень професіоналізму й досягати нових музичних вершин».


Директор ПСМНЗ «Дитяча художня школа» Ольга Чередніченко поінформувала, що в новому навчальному році у школі навчатимуться 154 учні, але набір триватиме протягом навчального року. Педагогічний колектив - 6 викладачів. Розмір батьківської плати за навчання в ПСМНЗ «Дитяча художня школа» становить 70 гривень, учні пільгових категорій на 100% звільняються від сплати за навчання. Директор ПСМНЗ «Дитяча художня школа» від імені педагогічного, учнівського та батьківського колективів подякувала міському голові Дмитру Бикову за багаторічну фінансову підтримку закладу. 


Директор ДЮСШ № 1 Віктор Чирочка доповів, що за кошти міського бюджету в басейні ДЮСШ №1 здійснено капітальні ремонти в жіночій душовій кімнаті - 222 тис. грн, у чоловічих та жіночих санвузлах – 183 тис. грн, замінено систему опалення - 84 тис. грн. Придбано: 8 велосипедів – 120 тис. грн, 78 матів – 243 тис. грн, патрони - 290 тис. грн, станок для тенісу – 60 тис. грн. Закінчується капітальна реконструкція міського фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ №1, вартість проекту становить 15 млн грн. Віктор Чирочка зазначив, що завдяки підтримці міської адміністрації підрозділи ДЮСШ № 1 забезпечені спортивним обладнанням першої необхідності, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та розвиток спорту в місті.


Директор ДЮСШ № 3 Анатолій Шафоростов подякував міській адміністрації, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за вагому підтримку відділення веслування на байдарках і каное й парусного спорту в Горішніх Плавнях. Прозвітував, що для ДЮСШ  №3  придбано два спортивних човни для відділення веслування (165 тис. грн), вітрила для   спортивних  яхт (80 тис. грн), інше. До початку навчального року  проведено поточні ремонти на всіх об’єктах. 


На  2020-2021 навчальний рік  у ДЮСШ №1 сформовано 88 навчальних груп – 1229 учнів; у ДЮСШ №3 – 41 навчальна група – 384 учні. Заняття будуть проводити 44 тренери-викладачі спортивних шкіл міста. 


Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала керівникам і працівникам спортивних закладів і шкіл естетичного виховання за підготовку до нового навчального року, побажала усім нових спортивних успіхів і творчих злетів. Зауважила, що в умовах адаптивного карантину навчальні заклади міста будуть працювати дотримуючись «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів». Заклади будуть забезпечені дезінфікуючими засобами, передбачено обов’язковий щоденний контроль стану здоров’я учнів, провітрювання приміщень та дотримання масочного режиму.