Привітання міського голови!

26.09.2011, 14:57

  22 вересня – День партизанської слави
  23 вересня – День визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників

Дорогі ветерани та учасники Другої світової війни!


Вітаю Вас, мужніх захисників Вітчизни, з Днем партизанської слави та Днем визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників! Це  свято сильних духом і з чистою совістю людей, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Самовідданість і мужність воїнів, згуртованість і патріотизм мешканців Полтавщини в той тяжкий час дали право на життя і свободу майбутнім поколінням, підняли з руїн і відродили наш край після війни. Всі, хто воював на фронті, в партизанських лісах, підпіллі, стояв біля верстата, трудився в полі, - всі були Солдатами Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голову перед тими , хто поліг у смертельному двобої  з фашистським агресором, чиї братські могили є не лише на українській землі, а й за її кордонами. Немов червоні гвоздики, палають вони факелами Вічного вогню. Це полум’я великого подвигу й безсмертя. Горіти йому вічно, бо джерело, що живить його, проходить  крізь душу й серце нашого народу.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.

З повагою, міський голова Сергій Супрун