День позашкілля в Центрі дитячої та юнацької творчості

28.09.2020, 08:36

25 вересня в Україні відзначають День позашкілля. Надія Угнічева привітала позашкільників – педагогів, дітей, батьків –  від імені міського голови Дмитра Бикова. Зазначила, що досягненнями ЦДтаЮТ пишається місто, за 35 років діяльності закладі випустив 25 тис. вихованців. Побажала колективу на чолі із Ларисою Теслею процвітання, і надалі триматися в перших рядках рейтингів. Зичила творчості, плекання обдарованості. За останні 5 років фінансування Центру перевищило 30 млн грн. Бо основне завдання сьогодні для органів місцевого самоврядування і працівників позашкілля – створювати освітнє середовище, сприятливе для розвитку особистості, комфортне й сучасне. Побажала творчому колективу святковості в щоденній буденності, щоб діти завжди були радістю в повсякденному робочому житті. 


З побажаннями здоров’я, миру, задоволення від результатів праці до колективу ЦДтаЮТ звернулися начальник відділу освіти Лілія Щербина й голова профспілки освітян міста Юлія Шут. 


З нагоди Дня позашкілля вручили грамоти й подяки відділу освіти працівникам Центру дитячої та юнацької творчості: костюмеру Світлані Лук’яновій, керівникам гуртків Тетяні Миколенко й Ользі Хмарській, акомпаніатору Валентині Поддуєвій, інженеру з охорони праці Володимиру Ткаченку. 


Привітати колектив ЦДтаЮТ завітала випускниця 2006 року зразкового вокального ансамблю «Каприз» Маргарита Озерна, подарувавши музичну композицію.


Лунали в урочистій залі мелодійні пісні вихованців, виконувалися запальні танці. Зі словами вітання до колег і гостей звернулася директор Центру дитячої та юнацької творчості Лариса Тесля, подякувала органам місцевого самоврядування за дієву підтримку діяльності навчального закладу. Вручила грамоти ЦДтаЮТ технічним працівникам за сумлінну працю й активну громадянську позицію: Наталії Лизогуб, Людмилі Лукомській, Віталію Хусточці, Андрієві Стародубу, Людмилі Абдуловій, Олені Бондаренко. 


Вихованці, учасники святкового дійства вперше виконали урочистий гімн Центру дитячої та юнацької творчості. 


До відома:

Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки тисячам самовідданим педагогам закладів позашкільної освіти. За даними державної статистики в України у сфері управління Міністерства освіти  і науки діють 1389 закладів позашкільної освіти, у яких діють 73,7 тис. гуртків, творчих об’єднань, секцій, студій, які відвідують більше ніж 1 млн 190 тис. дітей.


Робота колективу Центру дитячої та юнацької творчості займає вагоме місце в системі безперервної освіти міста і є її невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, патріотичне виховання та підготовка до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції ЦДтаЮТ допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та  професійному самовизначенні. Колектив Центру дитячої та юнацької творчості – переможець  і лауреат Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти, входить до переліку найбільших дошкільних навчальних закладів системи Міністерства освіти  і науки України. У 2020-2021 навчальному році в 68 гурткових групах Центру навчатиметься понад одну тисячу вихованців, юних горішньоплавнівців.