Вітання міського голови Дмитра Бикова з Днем усиновлення

30.09.2020, 09:06

Шановна громадо!


У день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення.


У нашому місті проживає 50 усиновлених дітей, понад 60 дітей виховуються у родинах опікунів та піклувальників, у місті створено та успішно функціонує 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 10 дітей. 


Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.


Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.


Вітаємо також всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей. 


Ми переконані, що усиновлення та інші форми сімейного виховання в нашому місті будуть і надалі активно розвиватися. 


З питань усиновлення, опіки та піклування, створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу ви можете звернутися до відділу усиновлення, опіки і піклування служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики за адресою: вул. Миру, 24, каб. 411 міськвиконкому. 


Міський голова Дмитро Биков