Вшанування пам’яті борців на незалежність України

15.10.2020, 11:55

У переддень Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, 13 жовтня 2020 року, у Горішніх Плавнях відбулося вшанування пам’яті наших земляків, які загинули в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на Сході країни, усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність України. В акції взяли участь представники міської адміністрації, ветеранських організацій разом з учасниками бойових дій на Сході країни і представниками Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату.


Горішньоплавнівці під звуки траурного маршу пройшли алеєю парку Ювілейний і урочисто поклали живі квіти, установили вінки до меморіалу «Землякам – учасникам бойових дій», який був відкритий два роки тому напередодні Дня Незалежності України. Серед них міський голова Дмитро Биков, його заступники Олександр Чуприна та Надія Угнічева, секретар міської ради Сергій Дорота, керуючий справами Світлана Калашнік.


Історія нашої Батьківщини налічує багато подій і дат, які свідчать про мужність, героїзм, відданість і любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня поєднує в собі свята Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й державне – День захисника України. І поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України і проявом глибокої поваги народу до них.