Пам’яті Петра Зіновійовича Шевченка

30.10.2020, 10:15

Від імені територіальної громади міста висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким із приводу передчасної смерті Петра Зіновійовича Шевченка - відомого в Горішніх Плавнях викладача дитячої музичної школи по класу духових інструментів.


Народився Петро Зіновійович 09 липня 1952 року в селі Хустянка Сумської області. У 1970 році закінчив Херсонське культурно-просвітницьке училище, у 1979 році - Харківський державний інститут культури. Із березня 1981 року працював у дитячій музичній школі. Петро Зіновійович - майстерний  викладач-методист, вмілий організатор, талановитий музикант, який із високою відповідальністю ставився до своїх посадових обов`язків. Його численні учні брали участь у міжнародних і всеукраїнських конкурсах, де здобували перемоги: Міжнародний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах "Сурми Буковини", Міжнародний конкурс трубачів ім.Мирона Старовецького, Всеукраїнський конкурс виконавської майстерності гри на духових інструментах учнів та викладачів шкіл естетичного виховання "Полтавська битва", Всеукраїнський конкурс "Класичний меридіан " та обласний конкурс виконавської майстерності "Юний віртуоз Полтавщини".


Петро Зіновійович здійснював важливу методичну роботу, став переможцем обласного конкурсу методичних робіт "Мистецтво. Педагогіка. Творчість" викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Його авторська збірка "Альбом учня трубача" опублікована й розмножена методичним кабінетом обласного Департаменту культури і туризму та рекомендована для використання в мистецьких навчальних закладах.


Ми втратили професіонала своєї справи, шанованого викладача, неординарну особистість, небайдужу людину, свідомого добропорядного громадянина. 


Важко знайти слова розради для тих, хто втратив близьку людину. Ми поділяємо ваше горе і біль втрати. 


Світла пам'ять про Петра Зіновійовича збережеться в серцях тих, хто його знав і любив, у його учнях. 


Міський голова Дмитро Биков