Порядок денний

23.11.2020, 11:56

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Друга сесії Горішньоплавнівської міської ради 
Полтавської області восьмого скликання 


26 листопада 2020      м. Горішні Плавні
10-00        Велика зала міськради


1. Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 
Доповідає: Кулакова Юлія Петрівна – в.о. начальника відділу фінансів та економіки департаменту житлово-комунального господарства

1.1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської міської ОТГ на 2019 – 2023 роки.
1.2. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.
Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву
1.3. Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.
1.4. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єкту «Реконструкція вхідної групи до житлового будинку з улаштуванням пандусу по проспекту Героїв Дніпра, 41 (2 під’їзд) м. Горішні Плавні Полтавської області».
1.5. Про прийом-передачу КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні» витрат по об’єкту «Реконструкція ганку головного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні».
1.6. Про прийом-передачу КЖРЕП №1 витрат по об’єкту Реконструкція вхідної групи до житлового будинку з улаштуванням пандусу по проспекту Героїв Дніпра, 21 (І під’їзд) м. Горішні Плавні Полтавської області». 
2. Організаційні питання:
Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу
2.1. Про утворення старостинського округу.
2.2. Про затвердження Положення про старосту.
2.3. Про покладання на старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.
2.4. Про втрату чинності рішень міської ради.
Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення
2.5. Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів міської ради.
2.6. Про затвердження Галагана Г.О. старостою Східного старостинського округу.
2.7. Про затвердження _______________ старостою Дмитрівського старостинського округу.

Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

2.8. ДОДАТКОВО: Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання.
3. Питання гуманітарного напрямку: 
Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення
3.1. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки.
3.2. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки».
Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти
3.3. Про зміну місцезнаходження відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та затвердження положення в новій редакції.
Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці
3.4.  Про затвердження міської Програми допризовної підготовки, військово – патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у 2021 році.
3.5.  Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2021 рік.
Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»
3.6. Про затвердження Програми підтримки КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2021 рік.
4. Питання економічного розвитку та ресурсів:
Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів 
4.1. Про передачу майна, яке перебуває на балансі КП «Архітектура і кадастр», до статутного капіталу КП «СпецЕко».
4.2. Про внесення змін та доповнень до рішення 61 сесії сьомого скликання від 15 вересня 2020 «Про реорганізацію КП «Архітектура і кадастр».
4.3. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.
4.4. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».
4.5. Про внесення змін до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.
4.6. Про затвердження ліквідаційного балансу Салівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.
4.7. ДОДАТКОВО: Про передачу об’єктів соціальної інфраструктури.
Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу
4.8. Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.
4.9. Про приватизацію кімнати №112 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.
4.10. Про приватизацію кімнати №604 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.
4.11. Про приватизацію кімнати №608 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.
4.12. Про приватизацію кімнати №906 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.
4.13. Про приватизацію кімнати №608 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.
4.14. Про приватизацію кімнати №708 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.
4.15. Про приватизацію кімнати №123 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.
4.16. Про приватизацію кімнати №526 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.
4.17. Про приватизацію кімнати №213 у гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.
4.18. Про приватизацію кімнати №4 в секції №21 у гуртожитку по проспекту Героїв Дніпра, буд. №30.
4.19. Про передачу у власність ½ частки квартири №179 у житловому будинку №27 по вул. Миру фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Лукоцькій (Сімоновій) Наталії Анатоліївні.
4.20. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №55 у житловому будинку №58 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.
4.21. Про затвердження розпоряджень міського голови.

4.22. ДОДАТКОВО: Про внесення змін до додатку до рішення тридцять третьої сесії Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 04.02.2009 «Про затвердження Положення про орган приватизації державного житлового фонду Комсомольської міської ради».
Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна
4.23. Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого тип
у.
4.24. Про включення іншого індивідуально визначеного майна до Переліку другого типу.
4.25. Про визнання майна об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.
4.26. Про прийняття майна у власність Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.
Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю
4.27. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.12.2011 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, на території Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області».
5. Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 
Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю
5.1. Про поновлення договору оренди землі з гр. Балою Ганною Володимирівною на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 34.
5.2. Про поновлення дії договору оренди землі з гр. Богатовим Артемом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 41.
5.3. Про поновлення договору оренди землі з гр. Грищенко Галиною Олександрівною на земельну ділянку по вулиці Озерна, 30-Б.
5.4. Про поновлення договору оренди землі з гр. Коліньком Ростиславом Володимировичем на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 8.
5.5. Про поновлення договору оренди землі з гр. Котенком Валерієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці В.Вернадського, 4.
5.6. Про поновлення договору оренди землі з гр. Луцицьким Андрієм Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Леонова, 99.
5.7. Про поновлення договору оренди землі з гр. Назаровим Азаматом Маратовичем на земельну ділянку по вулиці В.Вернадського, 22.
5.8. Про поновлення договору оренди землі з гр. Плісовим Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Горького, 146-А.
5.9. Про поновлення договору оренди землі з гр. Прищепою Леонідом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 44.
5.10. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Тулем Ігорем Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 73.
5.11. Про поновлення договору оренди землі з ФОП Арабок Світланою Олексіївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 12 по вулиці Миру.
5.12. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.
5.13. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Дригою Віктором Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 16.
5.14. Про поновлення договору оренди землі з ФОП Куликом Сергієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.
5.15. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Оржеховським Романом Вікторовичем на частину земельної ділянки в районі житлового будинку № 25 по вул. Гірників.
5.16. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Шестаковою Світланою Михайлівною на частину земельної ділянки в районі житлових будинків № 77 та № 79 по проспекту Героїв Дніпра.
5.17. Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського з ФОП Дяченко Тетяною Павлівною.
5.18. Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського з ФОП Саркісяном Артуром Айковичем.
5.19. Про поновлення договору оренди землі з ПП «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КАРІАТИДА» на земельну ділянку по вулиці Миру.
5.20. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «МЖК ЖИТЛОБУД» на земельну ділянку по вулиці Конституції, 34.
5.21. Про поновлення договорів оренди землі з ГО «Фауна» на земельні ділянки в міському парку культури та відпочинку.
5.22. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «СЛАВУТИЧ-РУДА-УКРАЇНА» на земельну ділянку по вулиці Соборна.
5.23. Про внесення змін до договорів оренди землі з ТОВ «СЛАВУТИЧ-РУДА-УКРАЇНА» на земельні ділянки по вулиці Соборна, 37 та Соборна, 67.
5.24. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Демянчук Надією Юхимівною на земельну ділянку по вул. Чекаліна, 38.
5.25. Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Копичком Олексієм Костянтиновичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 14-А.
5.26. Про внесення змін до договору оренди землі з ПП «Фармос» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 18 по проспекту Героїв Дніпра.
5.27. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Цукур Мариною Леонідівною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 54.
5.28. Про припинення договору оренди землі з гр. Сердюком Сергієм Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 6.
5.29. Про припинення договору оренди землі з гр. Шукліним Олегом Олеговичем на земельну ділянку по вулиці В.Вернадського, 20.
6. Питання архітектури і містобудування:
Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування
6.1. Про затвердження Програми забезпечення здійснення видатків для представництва у судах та примусового виконання рішень Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.
6.2. Про включення земельної ділянки на розі проспекту Героїв Дніпра та вулиці Соборної до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами, підготовку лоту та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
6.3. Про продаж земельної ділянки на проспекті Героїв Дніпра, 23-А, міста Горішні Плавні. 
6.4. Про проведення інвентаризації земель колективної власності.
6.5. Про проведення інвентаризації земель сіл. Махнівка та Петрашівка.
6.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Білобровці Євгенію В’ячеславовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».
6.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Сердюку Олександру Сергійовичу земельної ділянки у с/т «Барвінок».
6.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Гуріній Олені Володимирівні земельної ділянки у с/т «Берізка».
6.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Бикановій Парасковії Арсентіївні земельної ділянки у с/т «Будівельник».
6.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Сопчаку Сергію Олександровичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».
6.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Сопчаку Юрію Олександровичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».
6.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Кіму Андрієві Славовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».
6.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянину Феніну Віктору Олексійовичу земельної ділянки у с/т «Юність-2». 
6.14. Про надання дозволу громадянину Глущенку Віктору Павловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка».
6.15. Про надання дозволу громадянину Золотайку Олексію Вадимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Будівельник».
6.16. Про надання дозволу громадянину Хабарову Олександру Геннадійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Будівельник».
6.17. Про надання дозволу громадянці Лебідь Оксані Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».
6.18. Про надання дозволу громадянину Попльонтаному Миколі Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».
6.19. Про надання дозволу громадянці Гармаш Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».
6.20. Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Соборна у м. Горішні Плавні.
6.21. Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на території міста Горішні Плавні.
6.22. Про надання дозволу громадянину Богомазу Петру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Сковороди, 13, у місті Горішні Плавні.
6.23. Про надання дозволу громадянину Вороньку Юрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Хвойна, 23, у місті Горішні Плавні.
6.24. Про надання дозволу громадянину Ляшенку Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Франка, 21 у місті Горішні Плавні.
6.25. Про надання дозволу громадянці Наумовій Олені Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лиманна, 22 у місті Горішні Плавні.
6.26. Про надання дозволу громадянину Черних Сергію Володимировичу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (з метою зміни цільового призначення) по вул. Озерна, 1-В, у місті Горішні Плавні.
6.27. Про надання дозволу громадянину Богатову Артему Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з метою зміни цільового призначення) по вул. Лесі Українки, 41, у місті Горішні Плавні.
6.28. Про надання дозволу громадянці Лопуцько Ірині Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки по провулку Козачому, 10, у с. Дмитрівка.
6.29. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на території міста Горішні Плавні Полтавської області.
6.30. Про надання згоди Копичку Олексію Костянтиновичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Добровольського, 14-А у місті Горішні Плавні.
6.31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Ващенко Наталії Олексіївні.
6.32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянину Хорощаку Володимиру Валерійовичу.
6.33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Переверзєвій Катерині Тарасівні по вул. Озерна, 14, у с. Махнівка. 
6.34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянину Астахову Артуру Анатолійовичу. 
6.35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Краснопір Надії Іванівні.
6.36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Михайленко Софії Андріївні.
6.37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Пасічник Юлії Іванівні.
6.38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянину Фень Миколі Миколайовичу. 
6.39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Хорощак Тетяні Геннадіївні.
6.40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Хведелідзе Ірині Іванівні.
6.41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Чирві Людмилі Вікторівні.
6.42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Соловей Сергію Миколайовичу.
6.43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянки Гармаш Світлани Іванівни.
6.44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність ГРОМАЦЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ САДОВЕ ТОВАРИСТВО «ЮНІСТЬ-1» земельних ділянок на території м. Горішні Плавні Полтавської області.
6.45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в постійне користування АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» в межах с. Кияшки. 
6.46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на території м. Горішні Плавні.
6.47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється у м. Горішні Плавні.
6.48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» по вул. Будівельників у м. Горішні Плавні.
6.49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Кузьміну Олегу Олександровичу по вул. Чекаліна, 3-Г у м. Горішні Плавні.
6.50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Мараховській Вікторії Петрівні в с. Григоро-Бригадирівка.
6.51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Мараховському Григорію Володимировичу в с. Григоро-Бригадирівка.
6.52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Мараховському Сергію Володимировичу в с. Григоро-Бригадирівка.
6.53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Мігуновій Валентині Олександрівні по вул. Дніпровська, 5, у с. Григоро-Бригадирівка.
6.54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Бабцю Василю Васильовичу в с. Кияшки.
6.55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Гришиній Надії Григорівні по вул. Набережна, 3, у с. Кияшки.
6.56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Іванченку Ігорю Олеговичу по вул. Набережна, 8а, у с. Кияшки.
6.57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Кучеренко Антоніні Василівні по вул. Дніпровська, 61, у с. Солошине.
6.58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Горошку Леоніду Васильовичу по вул. Дніпровська, 63, у с. Солошине.
6.59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Павлюку Денису Юрійовичу в с. Солошине.
6.60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Нескоромній Наталії Петрівні в с. Солошине.
6.61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянину Опанасюку Анатолію Олександровичу по вул. Берегова, 5, у с. Базалуки. 
6.62. Про передачу в оренду Войтенку Віталію Олексійовичу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 63 у м. Горішні Плавні.
6.63. Про передачу в оренду громадянці Півень Ірині Юріївні земельної ділянки на розі вул. Чекаліна та Лесі Українки у м. Горішні Плавні.
6.64. Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Зімі Олександру Віталійовичу земельної ділянки по вул. Озерна, 27 в м. Горішні Плавні по вул. Озерна, 1-Б».
6.65. Про припинення дії договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 81 у місті Горішні Плавні.
6.66. Про передачу в оренду громадянину Петрову Сергію Владиславовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 81, у місті Горішні Плавні.
6.67. Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Владисенком Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 83 у місті Горішні Плавні.
6.68. Про передачу в оренду громадянці Піскоцькій Ірині Василівні земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 83, у місті Горішні Плавні.
6.69. Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію громадянці Павловій Тетяні Анатоліївні по проспекту Героїв Дніпра, 28, у м. Горішні Плавні.
6.70. Про внесення змін до рішення 59 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.08.2020 року «Про надання дозволу громадянину Шинкаренку Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Мічурінець».
6.71. Про внесення змін до рішення 61 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 15.09.2020 року «Про надання дозволу громадянці Чаус Наталії Іллівні на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
7. Фінансове питання:
Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління
7.1. Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.
7.2. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади міста на 2020 рік».
7.3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за 9 місяців 2020 року.
7.4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дмитрівської сільської ради за 9 місяців 2020 року. 
7.5. Про внесення змін до показників бюджету Дмитрівської сільської ради на 2020 рік.
7.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської територіальної громади на 2020 рік».
7.7. Інформація про використання коштів резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.
8. Різне.