Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

27.11.2020, 10:46

24 листопада 2020 року за головування міського голови Дмитра Бикова у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету.

Міський голова представив новий склад виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради: Сергій Дорота – секретар міської ради, Олександр Чуприна – перший заступник міського голови, Іван Павленко – заступник міського голови, Надія Угнічева – заступник міського голови, Світлана Калашнік – керуючий справами виконкому, Кирило Бегейма – голова громадської організації «Учасників бойових дій на сході України», Віктор Д’яченко – заступник голови громадської організації «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», Руслан Клименко – голова громадської організації «Молодіжний центр демократії», Ростислав Марченко – директор ТОВ «Гідромеханізація», Віталій М’якінін – директор ТОВ «Партнер ТЕКС», Євген Самоходський – провідний юрисконсульт юридичного відділу управління ПрАТ «Полтавський ГЗК», Олександр Ткаченко – засновник фермерського господарства СФ «Шанс». 

Традиційно члени виконавчого комітету традиційно розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Схвалили проєкт Програми соціально-правового захисту дітей, підтримки сімей у м.Горішні Плавні на 2021-2025 роки, розрахованої на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей, сімей з дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з проявами девіантної поведінки. Мета програми – поліпшення/відновлення якості життєдіяльності дітей, сімей з дітьми та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, шляхом сприяння задоволення їх культурних потреб, захисту прав, свободі законних інтересів, створення умов для зміцнення сім’ї, підвищення її соціального потенціалу, формування відповідального ставлення громадян до власного способу життя; забезпечення оптимального функціонування цілісної системи соціального захисту дітей у місті, організація роботи щодо запобігання соціальному сирітству, розвиток сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання у сім’ї; попередження та профілактика негативних явищ у підлітковому середовищі, зниження рівня криміналізації та безоглядності серед дітей.

Рішенням виконкому утворили міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, до складу якої увійшли: Марина Горбенко – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики; Людмила Якименко – головний спеціаліст відділ профілактики та соціальної роботи; Ольга Когут – начальник відділу профілактики та соціальної роботи; Марина Малохатько – начальник відділу усиновлення, опіки та піклування; Максим Коломієць – міський позаштатний лікар-педіатр УОЗ міської ради (за згодою); Тетяна Оробченко – начальник відділу у справах сім’ї та молоді; Євгенія Святна – представник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області (за згодою); Світлана Чернявська – начальник УСЗН; Лілія Щербина – начальник відділу освіти.

Опрацювали питання про зміну статусу неповнолітньої, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей. 

Схвалили проєкт Комплексної програми соціального захисту населення Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки, що має за мету створення цілісної комплексної системи соціального захисту найбільш незахищених верств населення, які потребують підтримки з боку міської влади.

У розділі питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці схвалили проєкти Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2021 рік; міської Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у 2021 році.

Розглянувши питання про виділення коштів з резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на харчування медичних працівників, які ліквідовують наслідки медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, вирішили: виділити головному розпоряднику коштів – управлінню охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області кошти 82 тис. 460 грн на забезпечення триразовим гарячим харчуванням медичних працівників КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні», які лікують пацієнтів на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 з резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ на безповоротній основі.

Погодили графіки проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту підприємствами, установами та організаціями на 2021 рік.

Розглянули питання «Про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні». У розрахунках тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії й постачання гарячої води, затверджених рішенням виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради від 25.08.2020р. за №219 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні», ціна на природний газ врахована на рівні 4240,41 грн за 1000 м³. Із жовтня 2020 року ціна на природний газ, заявлена НАК «Нафтогаз України», становить 5374,10 грн за 1000 м³ без ПДВ, що збільшує собівартість теплової енергії на 12,0%, що в грошовому еквіваленті складає 23140 тис. грн.

З урахуванням збільшеної ціни на природний газ розміри тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії й постачання гарячої води складуть:

Категорія споживачів

одиниця виміру

затверджений тариф з ПДВ

планований тариф з ПДВ

% зростання

НАСЕЛЕННЯ

Теплова енергія та послуга постачання теплової енергії, що транспортується через ЦТП

грн/Гкал

1737,71

1959,17

12,7

Теплова енергія та послуга постачання теплової енергії, що постачається через ІТП

грн/Гкал

1728,39

1949,84

12,8

Послуга з постачання гарячої води, що транспортується через ЦТП

грн/м3

104,42

114,85

10,0

Послуга з постачання гарячої води, що транспортується через ІТП

грн/м3

108,62

119,64

10,1

БЮДЖЕТНІ УСТАНОВИ

Теплова енергія, що транспортується через ЦТП

грн/Гкал

2004,73

2226,19

11,0

Теплова енергія, що постачається через ІТП

грн/Гкал

1995,40

2216,87

11,1

                      ІНШІ

Теплова енергія, що транспортується через ЦТП

грн/Гкал

2049,24

2270,58

10,8

Теплова енергія, що постачається через ІТП

грн/Гкал

2039,92

2261,26

10,9


Внесли зміни в додаток до рішення виконкому від 22.10.2019р. №348 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Горішні Плавні на 2020 рік» і в додаток до рішення виконкому від 20.10.2020р. №282 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціям Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021 рік», виклавши в новій редакції, врахувавши пропозиції відділу культури, спорту і туризму та управління охорони здоров’я.

У розділі питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів директор КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Павло Сніжко прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» за 9 місяців 2020 року.

Для виробництва та реалізації продукції за 9 місяців 2020 року підприємство витратило менше електроенергії на 505 тис. кВт, що складає, 12,0%, у зв’язку із вдосконаленням виробничих процесів.

Не зважаючи на більш тривалий період подачі гарячої води протягом 9 місяців 2020 року, зменшено обсяги нереалізованої води на 7,4%, що складає економію обігових коштів у розмірі близько 1,3 млн грн.

Усього доходи підприємства за 9 місяців 2020 року склали 126 млн грн без ПДВ. Доходи від реалізації теплової енергії, послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 109 млн грн без ПДВ та 130 млн грн з ПДВ. Інші доходи – 17 млн грн.

Фактичний результат роботи підприємства від основної діяльності з реалізації теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання: за 9 місяців 2020 року – прибуток у розмірі 8, 2 млн грн; за 9 місяців 2019 року – прибуток у розмірі 6, 9 млн грн. 

Аналіз виконання фінансового плану на 9 місяців 2020 року свідчить: загальна сума доходів запланована на рівні 146 млн грн, а фактично отримано 126 млн грн, що становить 86% від запланованої суми; загальна сума витрат запланована на рівні 137 млн грн, а фактична сума витрат складає 128 млн грн, що становить 93% від запланованої суми; у результаті фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2020 року при запланованій сумі чистого прибутку фактично отримано збиток.

До опалювального сезону підготовлено: 5 котелень міста сумарною потужністю 202,192 МВт/год, 54,008 км (100%) теплових мереж (у двотрубному обчисленні), а також замінено 0,779 км теплових мереж в 2-х трубному вимірі, при запланованих 0,637 км, тобто 122%.

Завершені роботи з реконструкції центральної опалювальної котельні по пров. Енергетиків, 31 (газова частина). Роботи проводилися в рамках кредитного договору із Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. З 01 жовтня 2020 року введено в експлуатацію 3 сучасних енергоефективних жаротрубних котла фірми Bosch потужністю 30 МВт кожний, а також виконана реконструкція насосного обладнання, технологічних трубопроводів, електротехнічного обладнання. Загальна вартість виконаних робіт складає 160 млн. грн, у тому числі кошти міського бюджету – 60 млн грн, кредитні кошти НЕФКО - 95 млн грн, власні кошти підприємства - 5 млн грн.

Усі роботи з капітального ремонту, реконструкції та модернізації об'єктів системи теплопостачання направлені на зменшення питомого споживання енергоресурсів при виробництві теплової енергії та гарячої води. Що в подальшому дасть можливість зменшувати тариф на теплову енергію для споживачів міста.

Ознайомилися із питанням «Про результати фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» за 9 місяців 2020 року».

Схвалили проєкт Програми підтримки КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2021 рік; проєкт Програми з відзначення державних, професійних свят, ювілейних дат та реалізації інформаційної політики Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області, здійснення представницьких функцій у 2021-2025 роках; проєкт Програми створення та впровадження містобудівного кадастру в місті Горішні Плавні на 2021-2023 роки; проєкт Програми забезпечення здійснення видатків для представництва у судах та примусового виконання рішень Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.

Затвердили склади комісій, комітетів та рад виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання та положення про них.