Виїзне засідання Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації

10.10.2011, 16:19

7 жовтня на базі актової зали відділу з підготовки кадрів ВАТ «Полтавський ГЗК» відбулось виїзне засідання Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. На засідання були запрошені міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради С.О.Калашник, члени Громадської ради при Комсомольській міській раді. З вітальним словом до присутніх на початку засідання звернувся міський голова С.А.Супрун. Він зазначив, що «саме Громадські ради повинні стати містком між територіальними громадами та владою. І успіхів ми доб’ємося лише тоді, коли і влада, і громадськість почують один одного, використають спільні поради та напрацювання. Тому, вітаючи сьогодні в нашому місті представників громадської ради при Полтавській ОДА, вважаю, що налагодження співпраці між Громадськими радами дає змогу зміцнити потенціал кожної. По-перше, йде обмін досвідом, по-друге – вирішення спільних питань громад об’єднує як з середини, так і ззовні. Я сподіваюсь, що спільні ініціативи повинні принести певний результат, але це можливе на умовах спільної заінтересованості та взаємопідтримки». 
Далі, власне, відбулось засідання дорадчого органу. Учасники зібрання обговорювали такі життєво важливі питання як система охорони здоров’я в області, проблеми в галузі охорони здоров’я та шляхи їх вирішення. Презентував це питання Лисак В.П. - начальник Головного управління охорони здоров’я Полтавської ОДА. В обговоренні даної проблеми взяли участь Ю.В.Ковпак, начальник УОЗ м.Комсомольська, А.В.Ковпак, головний лікар медичного центру ПМСД м. Комсомольська, які поділилися досвідом роботи та окреслили коло проблем, які наразі необхідно вирішувати. Долучився до обговорення проблем галузі охорони здоров’я Коваль О.М. – заступник голови Полтавської ОДА. Він, зокрема, зупинився на досвіді роботи закладів охорони здоров’я Полтавщини.       
Проблеми охорони довкілля в області та шляхи їх вирішення у своїй доповіді охарактеризував начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища Піддубний І. А.
З усіх порушених на засіданні питань члени Громадської ради прийняли відповідні рішення.
Члени Громадської ради при Полтавській ОДА мали змогу побувати на екскурсії в Комсомольській міській лікарні та на ВАТ «Полтавський ГЗК».