Новорічні подарунки

29.12.2020, 09:57

28 грудня з нагоди новорічних свят у малій залі Горішньоплавнівської міської ради представники органу місцевого самоврядування від імені міського голови Дмитра Бикова вручили подарунки дітям із прийомних сімей та дітям, які перебувають у дитячому будинку сімейного типу м. Горішні Плавні.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева привітали дітей і родини з прийдешніми святами.     

     

Олександр Чуприна подякував прийомним батькам за вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за турботу, яку дарують дітям щодня. Привітав усіх із Новим роком і побажав родинного щастя, затишку, тепла й добробуту. 


Надія Угнічева подякувала дорослим за високу відповідальність та активну громадянську позицію, за сумлінне виконання своїх опікунських обов’язків, щедрість серця, щоденну натхненну працю, любов і турботу до дітей. Надія Угнічева побажала батькам взаєморозуміння, енергії, благополуччя; дітям – здоров’я, щасливого дитинства та звершення мрій.


Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марина Горбенко повідомила, що подарунки до Нового року та Різдва - солодощі, іграшки, інтерактивні книжки «Кіт у чоботях», «Спляча красуня» - від міського голови Дмитра Бикова, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й служби у справах дітей Полтавської ОДА було вручено дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які проживають у сім’ях, де є ознаки складних життєвих обставин, які перебувають на обліку та контролі служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики.  Новорічні подарунки отримали 190 дітей вищезазначених пільгових категорій.  


Батьки й діти подякували міській адміністрації, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», представникам обласних структур за приємності до свят та новорічний настрій, побажали всім здоров’я та благополуччя.