Вручили подарунки дітям пільгових категорій

29.12.2020, 13:13

Напередодні Нового року та Різдва міською адміністрацією у 101 кабінеті виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради з дотриманням карантинних обмежень організовано видачу новорічних подарунків для дітей із багатодітних родин, сімей учасників бойових дій на Сході та дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, дітей із інвалідністю. 

Заступник міського голови Надія Угнічева прокоментувала: «Міська адміністрація в партнерстві зі спонсорами вручає новорічні солодкі подарунки дітям пільгових категорій із 1997 року. Чотирнадцять років партнером було ТОВ «Славутич-Руда-Україна». А з 2011 року й до сьогодні фінансову підтримку щорічно надає Костянтин Жеваго і Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Другий рік поспіль Горішньоплавнівський відділ Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області готує новорічні кошики для родин, які виховують дітей з інвалідністю. Службовці прокуратури також фінансово підтримали випускницю ВПБГУ, яка перебуває на лікуванні в онкологічному відділенні Полтавської обласної лікарні. Щиро дякую Костянтину Жеваго, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», ТОВ «Славутич-Руда-Україна» за багаторічну фінансову підтримку дітей пільгових категорій територіальної громади; Горішньоплавнівському відділу Кременчуцької місцевої прокуратури за турботу й допомогу дітям і родинам. Діти пільгових категорій потребують особливої уваги й підтримки».   

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко поінформувала, що перелік категорій дітей, які отримують новорічні солодкі подарунки, збільшується. У 2019 році додалися діти, батьки яких є учасниками бойових дій та мають посвідчення УБД, а у 2020 році до списку включено дітей із населених пунктів, які увійшли до складу Горішньоплавнівської територіальної громади. Усього у 2020 році подарунки до Нового року та Різдва отримають 202 дитини з інвалідністю, 923 дитини з багатодітних родин, 39 дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, 212 дітей із сімей учасників бойових дій. Родини, які виховують четверо й більше дітей, також отримають цінні подарунки від міської влади – ковдри та рушники. У зв’язку з карантинними обмеженнями дітям із інвалідністю, які перебувають на обліку в ГО «Центр муніципального розвитку» та ГО «Ніжність», новорічні подарунки передано в громадські організації.